17° Açık
  • EURO
  • DOLAR
kemeravm.gif

Başkan İnegölspor bombasını patlattı

İnegölspor’da olağanüstü kongre sürecinin daralmasıyla kulisler hareketlenmeye başladı. Uzun süredir dillenen Rıdvan Kocaağa başkanlığındaki yönetim oluşturulmasına Başkan Alper Taban son noktayı koydu.
GENEL - Ekim 3, 2019 11:13 am A A

Eşref Güç ve yönetiminin olağanüstü kongre kararı almasının ardından İnegölspor’da hareketli günler yaşanamaya başladı. İnegöl Belediyesi’nin işe el atacağı konuşulurken Başkan Alper Taban daha öncede açıklamarında İnegöl Belediyesi’nin öncülüğünde karma bir liste yaparak İnegölspor yönetimi oluşturacaklarını açıklamıştı.

Başkan Alper Taban bugün Mesudiye Mahallesi – Alanyurt bağlantı yolunun beton asfalt çalışması ziyaretinde gazetecilerin İnegölspor ile alakalı sorularını cevapladı. Taban, belediyenin mevcut yükünün ağır olduğunu belirterek direk iş başında olamayacaklarını ancak şehrin dinamitleriyle birlikte bir yönetim listesi hazırlayacaklarını belirtti. Rıdvan Kocaağa’nın başkanlık edeceği söylentilerine de Başkan Alper Taban öyle bir durum olmadığını söyledi. Kupada 4. tur kuraları çekildi. Temsilcimiz İnegölspor Süper Lig ekibi Alanyaspor ile eşleşti. Tek maç üzerinden eleme sistemine göre oynanacak maçı temsilcimiz deplasmanda oynayacak.

 

 

https://www.facebook.com/inegolunsesi16/videos/611989922539022?sfns=mo


Bu haber 2390 kez okundu.
GENEL - 11:13 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ