Parçalı bulutlu
 • EURO 7.26
 • DOLAR 6.69

GENEL - Şubat 20, 2020 10:01 pm A A

Başkan Münür Kanar, maçın ardından yaptığı açıklamasında,“ Ben bunun tecrübesini daha önceki dönemde Kocaeli Birlik maçında yaşadım. İçeride de dışarıda da yaşadık. Bu maçında zor olacağını biliyordum. Çünkü bunlar düşüyorlar, çocuklar kendilerini göstermek için prestij maçı yapıyorlar. Ama biz ilk yarı hafife aldık gibi geliyor. İkinci yarı zaten hiç kalemize gelmediler. İkinci yarı atamadık bir türlü.

SARIYER MAÇINDA 3 CEZALIMIZ VAR!

Sonuçta 3 puanı almak iyi tabi ama hafta sonu çok önemli bir Sarıyer maçımız var. Sarıyer maçında 3 tane cezalımız var. Tayfun, Cengiz ve Niyazi. Ahmet Hakan’ında durumu kritik.  3 puanı İnegöl’deki basın mensuplarına armağan ediyorum. Bütün basın mensupları bize destek veriyorlar. Onlarda sağ olsunlar. İnşallah önümüzdeki Sarıyer maçını da kayıpsız atlatırsak, yolumuza devam edeceğiz diye düşünüyorum.

MERAK ETMESİNLER, İŞİN TAKİPÇİSİYİZ
Hem mali hem sportif açıdan iyi durumdayız. İnşallah Cuma günüde topçu kardeşlerimizin kalan 200 bin lira peşinatları var. Onları da büyük ihtimal hallettik. Onu da ödeyeceğiz kendilerine. Sarıyer maçına sorunsuz çıkacağız. Sadece cezalılar bizi düşündürüyor. Diğer arkadaşlarımız onların yerini doldururlar diye düşünüyorum. Kimse merak etmesin. Biz işimizin başındayız. Tüm İnegöllüler, işadamları, sayın belediye başkanım, kaymakamım, vekilimiz, ticaret odası başkanımız merak etmesinler. Biz bu işin takipçisiyiz. Gönüllerini ferah tutsunlar. Elimizden geldiği kadar inşallah Play-Off oynatmaya çalışacağız. Olursa da olur olmazsa da işin sonu değil. Hayırlısıyla buradan 3 puan ile İnegöl’e dönüyoruz. Bu arada taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Buraya kadar geldiler.”ifadelerine yer verdi.


Bu haber 830 kez okundu.
GENEL - 10:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tff’den Flaş Açıklama !
  TFF, koronavirüs nedeniyle ertelenen liglerin en erken haziran ayı başında oynanabileceğini duyurdu.
 • 02
  Altın’dan Rekor Üstüne Rekor
  Gram altın 347 liraya çıkarak rekor kırdı, çeyrek altın 566 lira ve Cumhuriyet altını 2 bin 142 liradan işlem görüyor.
 • 03
  Pompaya Bu Kez Zam Geliyor !
  Rusya ile Suudi Arabistan’ın petrolün arzı konusunda anlaşmaya varması üzerine akaryakıt fiyatları yükselişe geçti.
 • 04
  Epdk’dan Flaş Karar !
  3 ay süreyle elektrik ve doğalgaz faturaları için sayaç okuma yapılmayacak. Abonelere geçmiş tüketim ortalamalarına göre fatura gönderilecek.
 • 05
  Bosch Arayı Uzattı !
  Bursa’da Bosch Fren Sistemleri, 6 Nisan’a kadar üretime verilen aranın 13 Nisan’a kadar uzatıldığı duyurdu.