22° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Başkan Taban bayramı gökyüzünden kutladı !

Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyesi Doğa Sporları ve Turizm Merkezinden paratrike uçuşu gerçekleştirdi. Taban, Bayramınız Kutlu Olsun pankartının asılı olduğu paratrike ile vatandaşların bayramını gökyüzünden kutladı.
GENEL - Mayıs 24, 2020 10:36 pm A A

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından ilan edilen 4 günlük sokağa çıkma yasağının gölgesinde, Ramazan Bayramının ilk günü tamamlandı. Belediye Başkanı Alper Taban, ilk gün yoğun bir mesai geçirdi. Bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Başkan Taban, vatandaşların bayramını kutlamak için de farklı bir etkinliğe imza attı.

HAYIRLI BAYRAMLAR PANKARTI ASILDI
Başkan Alper Taban, ilçe halkının ramazan bayramını İnegöl Belediyesi Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) tesislerinden havalanan paratrike ile gökyüzünden gerçekleştirdi. İnegöl semaları üzerinde uçuş yapan Alper Taban’ın bulunduğu Paratrike’ın arkasına “Hayırlı Bayramlar” yazılı pankartla ilçe halkına sürpriz bir kutlama yapıldı.

TURİZM ALGIMIZI GÜÇLENDİRMEK İSTİYORUZ
Gökyüzünden yapılan kutlama öncesi açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Alper Taban, “Bugün ramazan bayramının birinci günündeyiz. Önemli ve oldukça zor günlerden geçiyoruz. İnşallah salgının biteceği ve birbirimizi kucaklayacağımız günlere, camilerimizle, sokaklarımızla, işyerlerimizle buluşacağımız günlere doğru hızla ilerliyoruz. Bizler de bugün DOSTUM merkezinde vatandaşlarımızın dikkatini çekmek, turizm algımızı güçlendirmek, bu şehrin aynı zamanda bir turizm ve spor şehri olduğuna dair mesaj verebilmek adına ve vatandaşlarımızın bayramlarını farklı bir şekilde kutlayabilmek adına bir etkinlik gerçekleştiriyoruz. İbrahim Hocamızla birlikte paratrike ile uçuş gerçekleştireceğiz. Yukarından da bir canlı yayın yapmış olacağız” dedi.

VERİMLİ BİR ZAMAN DİLİMİ GEÇİRDİK
“İnşallah bayram sonrasında da güzel işler olacak” sözleriyle konuşmasını sürdüren Taban, “Çalışmalarımızı anlatacağı, durularını yapacağız. Bu süreç içerisinde verimli zaman geçirdiğimizi ifade etmek istiyorum. Her ne kadar salgından dolayı bir taraftan korunmaya çalışsak da bir taraftan arka planda işlerimizi toparlamaya çalıştık. Bu vesileyle ben herkese iyi bayramlar diliyorum. Vatandaşlarımıza sağlıkla evde kalmalarını hatırlatmak istiyorum” ifadelerinde bulundu.


Bu haber 1750 kez okundu.
GENEL - 10:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bakan Koca’dan önemli açıklamalar !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen basın toplantısında açıklama yaptı.
 • 02
  Bursa’da hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara karşı denetim düzenlendi.
 • 03
  Öğrencilerin Tablet İhtiyacı İçin Destek Kampanyası Başlatıldı
  Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim modeliyle devam eden eğitimlerde, ihtiyaç sahibi öğrencilerin tablet eksiğini gidermek için “Eğitimde Birlik Akımı” sloganıyla kampanya başlatıldı.
 • 04
  Milyonların gözü bu haberde !
  Vergi ve prim borçlarının yapılandırılmasına yönelik açıklamada bulunan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, söz konusu kararın gündemlerinde olduğunu ifade etti.
 • 05
  Ak Parti’de flaş gelişme !
  Pandemi nedeniyle yapılamayan Ak Parti İnegöl İlçe kongresi Pazar günü gerçekleştirilecek. Kongreye Mustafa Durmuş ve yönetimi tek liste halinde katılacak.