Sisli
 • EURO 6.47
 • DOLAR 5.80

Başkan Taban Engelli Personelle Buluştu

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde belediyede çalışan engelli personellerle bir araya geldi.
GENEL - Aralık 4, 2019 11:06 am A A

3 Aralık Dünya Engelliler Gününü gün boyu süren farklı etkinliklerle kutlayan İnegöl Belediyesi, kurumda çalışan engelli personeli de unutmadı. Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyesi’nin engelli personeliyle bir araya geldi.

Kent Müzesi fuaye alanında 15.30’da engelli personelle buluşan Başkan Taban’a Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa ile birlikte meclis üyeleri ve AK Partili bazı yöneticiler de eşlik etti. Burada engelli personelle sohbet edip günlerini kutlayan Taban, ayrıca personele hediye takdiminde de bulundu. Personele bir talepleri olup olmadığını da soran Başkan Taban’a personeller de teşekkürlerini sundu.

Bu haber 600 kez okundu.
GENEL - 11:06 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kent Konseyinden İyilik Hareketi
  İnegöl Kent konseyi iyilik hareketi çalışma grubu insanlara dokunmaya devam ediyor.
 • 02
  Binlerce kredi kartı bilgileri çalındı!
  İnternet üzerinden teknoloji ve ekonomi özelinde yayın yapan ZDNet, 455 binden fazla kredi kartı bilgisinin çalındığını ve şu anda satıldığını duyurdu. Türklerin kredi kartlarının Joker’s Stash isimli “En büyük kart mağazası”nda satıldığı belirtildi.
 • 03
  Cinkarataş ailesinin acı günü
  İnegöl basın camiasının kurucularından Dursun Cinkarataş hayatını kaybetti.
 • 04
  Bursa’da feci kaza!
  Bursa’da yaşanan olayda otomobil ile motosikletin kafa kafaya çarpışmasıyla motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
 • 05
  İnegöl’de mahalle sokağa döküldü
  İnegöl’de son günlerde sıkça rastlanan asılsız yangın ihbarına bu gece yenisi daha eklendi. Orhaniye Mahallesi’nde yangın ihbarını alan itfaiye ekipleri olay yerine gittiğinde asılsız ihbarla karşılaştı.