Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Başkan Taban Engelli Personelle Buluştu

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde belediyede çalışan engelli personellerle bir araya geldi.
GENEL - Aralık 4, 2019 11:06 am A A

3 Aralık Dünya Engelliler Gününü gün boyu süren farklı etkinliklerle kutlayan İnegöl Belediyesi, kurumda çalışan engelli personeli de unutmadı. Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyesi’nin engelli personeliyle bir araya geldi.

Kent Müzesi fuaye alanında 15.30’da engelli personelle buluşan Başkan Taban’a Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa ile birlikte meclis üyeleri ve AK Partili bazı yöneticiler de eşlik etti. Burada engelli personelle sohbet edip günlerini kutlayan Taban, ayrıca personele hediye takdiminde de bulundu. Personele bir talepleri olup olmadığını da soran Başkan Taban’a personeller de teşekkürlerini sundu.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1580 kez okundu.
GENEL - 11:06 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.