16° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Başkan Taban Hayvan Yetiştiricilerini Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel ile birlikte İsaören kırsal mahallesinde küçükbaş hayvan yetiştiricilerini ziyaret etti.
GENEL - Mayıs 11, 2020 1:38 pm A A

Sanayi şehri unvanının yanında tarım alanında da söz sahibi bir ilçe olan İnegöl, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği konusunda da iddialı. Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel ile birlikte İsaören kırsal mahallesinde küçükbaş hayvan yetiştiricilerini ziyaret etti.

Tarım ve hayvancılık konusunda adından söz ettiren İnegöl’de küçükbaş hayvanların kırpılarak yaz sezonuna hazırlandığı günlerde, Başkan Taban küçükbaş hayvan yetiştiricileriyle buluştu. Yerli ırk kıvırcık melezi koyunların kırpılma çalışmasında hayvan yetiştiricilerine yardım eden Milletvekili Gürel ve Başkan Taban, hayvancılıkla ilgili yapılan ve yapılması planlanan çalışmalara ilişkin de istişarelerde bulundu.


Bu haber 760 kez okundu.
GENEL - 1:38 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gece depremler peşpeşe geldi !
  Türkiye beşik gibi sallanmaya devam ediyor.
 • 02
  Dengesini kaybedip uçuruma düştü !
  Bursa’da, ailesiyle birlikte gezi amaçlı gittiği şelale yakınlarında dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten yuvarlanan D.E. (44), AFAD ve JAK ekiplerince kurulan halatlı istasyon yardımıyla kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan D.E.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 03
  İnegöl’de korku dolu anlar !
  Mahmudiye Mahallesi Kısmet Sokak üzerinde bulunan mobilya fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 • 04
  İnegöl’de son durum ne ?
  Alınan önlemlere, yapılan çağrılara rağmen, önüne bir türlü geçilemeyen korona virüs hızlı artışını İnegölde de sürdürüyor .
 • 05
  Araç sahiplerine müjdeli haber !
  Benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş indirime gidilecek.