27° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Başkan Taban kayıp ‘Dört bin’ kişiyi buldu :)

Bursa ve Ankara yolu üzerindeki İnegöl tabelalarına Başkan Taban’ın talimatı üzerine düzenleme sağlandı.
GENEL - Haziran 29, 2020 2:10 pm A A

Son günlerde sosyal medya başta olmak üzere yerel ve ulusal tüm medya organlarında İnegöl’ün Bursa girişindeki tabelalardaki nüfüsun farklı olmasıyla gündeme gelen tabela olayına Başkan Taban’dan tatlı mizaçlı paylaşım geldi.

Bursa girişindeki tabelada 270.000, Ankara girişindeki tabelada ise 274.000 yazan tabelalar Başkan Alper Taban’ın talimatıyla düzeltilerek  Bursa’dan İnegöl’e giriş tabelası 274.000 olarak güncellendi.

Başkan Taban ise sosyal medya hesapları üzerinden, “İş Müge Anlı’ya gitmeden olayı çözdük 😃” ifadelerini kullandı. Bu paylaşım ise beğeni vatandaşlardan yüksek beğeni topladı.


Bu haber 1710 kez okundu.
GENEL - 2:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  “Esnaflar, Şehrin En Güzel Temsilcileridir”
  Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Beylik Hanı esnafıyla kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkanı Alper Taban, “Bana göre bir şehrin en güzel temsilcileridir esnaflar. Esnaf sizin dışa bakan yüzünüzdür” dedi.
 • 02
  İnegölspor maçı misli com yayınlayacak !
  Süper Lig ve TFF 1. Lig’den sonra 2. Lig ve 3. Lig’de de futbol heyecanı başlıyor!
 • 03
  Yasaklar gerimi geliyor ?
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronadaki vaka sayılarının artmasıyla ilgili “Halkımız yaptığımız uyarıları dikkat etmedi. Mecburan işi tekrar sıkmak durumundayız” ifadelerini kullandı.
 • 04
  Kardeş katili oldu !
  Fatih Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, alacak verecek meselesi yüzünden bir kişi kardeşi ile yeğenini vurarak ağır yaralamıştı. Ağır yaralanan kardeş Ali Ö. sevk edildiği hastanede hayatını kaybetti.
 • 05
  Jandarma denetimleri aralıksız sürüyor !
  Bursa İl Jandarma Komutanlığı tarafından 17 Eylül 2020 günü Covid-19 Tedbirleri Kapsamında Denetimler icra edildi.