21° Kısa süreli yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Taban Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Personeliyle Buluştu

Belediye Başkanı Alper Taban, birim ziyaretleri kapsamında özellikle pandemi sürecinde yoğun bir dönemden geçen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret ederek personelle istişarelerde bulundu.
GENEL - Haziran 24, 2020 8:20 pm A A

Belirli zaman dilimlerinde farklı birimlere yönelik personel ziyaretleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Alper Taban, bugün Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret ederek burada görev yapan personelle bir araya geldi.

15.00’da Belediye Ek Hizmet Binası zemin katında bulunan Umutelil ofisinde gerçekleşen ziyarette, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ensar Macit ile müdürlük personeli hazır bulundu. Ziyarette İnegöl ve İnegöl Belediyesi’nin hizmetleri üzerine istişareler yapıldı. Şehrin ortak akılla yönetilmesinde personelin eksikleri tespiti ve sunacağı önerilerin önemine dikkat çekildi. Taban, İnegöl Belediyesi’nin tüm personellerinin şehri bir adım daha ileri taşımak adına gösterdiği özveriyi gördüklerini ve bunun sürdürülebilir olması adına adımlar attıklarını kaydetti.

Pandemi sürecinde önemli görevlerden birini üstlenen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünde bu döneme ilişkin bilgi paylaşımı da yapıldı. Pandemi sürecinde yardım dağıtımlarının koordinesinin yapıldığı birimde, Başkan Taban personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Taban, personelin fikir, görüş ve önerilerini de dinledi.


Bu haber 770 kez okundu.
GENEL - 8:20 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ