21° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Başkan Taban’ı sitem ettiren manzara !

Göreve geldiği ilk günden itibaren öncelikleri arasında temizlik olan Alper Taban bu hassasiyetinden hiç vaz geçmedi.
GENEL - Haziran 7, 2020 11:33 pm A A

Temizlikle ilgili sürekli farklı çalışmalar ve arayışlar içinde olan Taban, bu yönüyle taraflı tarafsız her kesimin takdirini toplamayı da başardı.

Normalleşme ile birlikte sosyal hayatın tam anlamıyla hız kazanması beraberinde çevre kirliliğini getirdi.

Oluşan olumsuz tablolar karşısında duyarsız vatandaşlara kırılganlığını dile getiren Başkan Taban kendisine ait sosyal medya hesabından atılan çöplerin yer aldığı fotoğrafı paylaşarak  “Acaba evde mi kalsaydık?” diyerek tepkisini ve sitemini dile getirdi.


Bu haber 1160 kez okundu.
GENEL - 11:33 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.