18° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

BELEDİYE’DEN DOLANDIRICILARA KARŞI UYARI

İnegöl Belediyesi, Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve başkan yardımcılarının adını kullanarak telefon ile vatandaşlardan para isteme talebinde bulunanlara itibar edilmemesi uyarısında bulundu. İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada, son günlerde İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve belediye başkan yardımcılarının isimlerini kullanarak bazı kişilerce telefonla vatandaşlarımızdan para istendiği ifade edilerek, vatandaşların bu tür şahıslara asla itibar etmemeleri gerektiği […]
GENEL - Mayıs 21, 2016 11:05 am A A
İnegöl Belediyesi, Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve başkan yardımcılarının adını kullanarak telefon ile vatandaşlardan para isteme talebinde bulunanlara itibar edilmemesi uyarısında bulundu.

İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada, son günlerde İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve belediye başkan yardımcılarının isimlerini kullanarak bazı kişilerce telefonla vatandaşlarımızdan para istendiği ifade edilerek, vatandaşların bu tür şahıslara asla itibar etmemeleri gerektiği bildirildi.

İnegöl Belediyesi’nden yapılan uyarıda, bu tür taleplere kesinlikle itibar edilmemesi ve bu durumlarda belediye ya da emniyet güçleriyle mutlaka irtibata geçilmesi istendi.

İnegöl Belediyesinden telefon dolandırıcılığı olayıyla ilgili yapılan açıklamada, “Son günlerde İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Belediye Başkan Yardımcılarının isimleri kullanılarak vatandaşlarımıza telefon edilerek para istendiği edildiği bilgileri alınmaktadır. Bazı şahıslar telefonla dolandırıcılık yapmaya çalışarak İnegöl Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcılarımızın isimlerini kullanmaktadırlar. Vatandaşlarımızın, İnegöl Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcılarının adının kullanıldığı bu tür telefonlara hiçbir suretle itibar etmemeleri ve böyle bir durumda belediye ya da emniyet güçleriyle mutlaka irtibata geçilmesini rica ederiz” denildi.

Açıklamanın devamında; “İlçe halkımızın telefon dolandırıcılığı olaylarında daha dikkatli olmalarını ve aklı selim bir şekilde davranarak, gelen telefonlara itibar etmemelerini önemle rica ediyoruz” denildi.


Bu haber 1040 kez okundu.
GENEL - 11:05 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de ortalık karıştı !
  Gece saatlerinde Orhaniye Mahallesi Zürra Sokak içerisinde kavga olduğu , silahla ateş edildiği ve yaralan şahıs olduğu bilgisi üzerine emniyet ekipleri bölgeye geçti.
 • 02
  İnegöl Emniyetin’den şok operasyon !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü KOM Grup Amirliği ve Narkotik Grup Amirliği ekiplerince İnegöl Sokak Satıcılarını yakalamaya yönelik yapılan çalışmalarda Uyuşturucu Satışı Yaptığu tespit edilen A. K. isimli şahıs, Sinanbey Mahallesi Murat Caddesi üzerinde takip edildiği sırada Emniyet ekiplerini farkedince, elinde bulunan çantayı bırakıp kaçmaya başladı.
 • 03
  Bekçi alımı başvuruları başladı !
  Polis Akademisi Başkanlığı’nın yaptığı bekçi alımı duyurusunun ardından başvuru tarihleri de belli olmuştu. Bekçi alımı başvuruları başladı!
 • 04
  Şehitler Anıtı’na özel sergi salonu
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıl 19 Eylül Gaziler Günü’nde ziyarete açtığı Mihraplı Şehitler Anıtı’na, bu yıl da kahramanlık mücadelesinin fotoğraf, canlandırma maketler ve şehit aileleri tarafından bağışlanan özel eşyaların sergilendiği ayrıcalıklı bir sergi salonu kazandırdı.
 • 05
  İNEGÖL BELEDİYESPOR:3 BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR:0
  AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, İnegöl Spor Salonu’nda ağırladığı Bursa Büyükşehir Belediyespor’u 3-0 mağlup etti.