Kısa süreli yağmur
 • EURO 6.61
 • DOLAR 6.12

BELEDİYE’DEN DOLANDIRICILARA KARŞI UYARI

İnegöl Belediyesi, Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve başkan yardımcılarının adını kullanarak telefon ile vatandaşlardan para isteme talebinde bulunanlara itibar edilmemesi uyarısında bulundu. İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada, son günlerde İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve belediye başkan yardımcılarının isimlerini kullanarak bazı kişilerce telefonla vatandaşlarımızdan para istendiği ifade edilerek, vatandaşların bu tür şahıslara asla itibar etmemeleri gerektiği […]
GENEL - Mayıs 21, 2016 11:05 am A A
İnegöl Belediyesi, Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve başkan yardımcılarının adını kullanarak telefon ile vatandaşlardan para isteme talebinde bulunanlara itibar edilmemesi uyarısında bulundu.

İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada, son günlerde İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve belediye başkan yardımcılarının isimlerini kullanarak bazı kişilerce telefonla vatandaşlarımızdan para istendiği ifade edilerek, vatandaşların bu tür şahıslara asla itibar etmemeleri gerektiği bildirildi.

İnegöl Belediyesi’nden yapılan uyarıda, bu tür taleplere kesinlikle itibar edilmemesi ve bu durumlarda belediye ya da emniyet güçleriyle mutlaka irtibata geçilmesi istendi.

İnegöl Belediyesinden telefon dolandırıcılığı olayıyla ilgili yapılan açıklamada, “Son günlerde İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Belediye Başkan Yardımcılarının isimleri kullanılarak vatandaşlarımıza telefon edilerek para istendiği edildiği bilgileri alınmaktadır. Bazı şahıslar telefonla dolandırıcılık yapmaya çalışarak İnegöl Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcılarımızın isimlerini kullanmaktadırlar. Vatandaşlarımızın, İnegöl Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcılarının adının kullanıldığı bu tür telefonlara hiçbir suretle itibar etmemeleri ve böyle bir durumda belediye ya da emniyet güçleriyle mutlaka irtibata geçilmesini rica ederiz” denildi.

Açıklamanın devamında; “İlçe halkımızın telefon dolandırıcılığı olaylarında daha dikkatli olmalarını ve aklı selim bir şekilde davranarak, gelen telefonlara itibar etmemelerini önemle rica ediyoruz” denildi.

Bu haber 750 kez okundu.
GENEL - 11:05 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bu müze hep açık!
  Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Bursa Büyükşehir Belediyesi müzelerini dijital platforma taşıyor!
 • 02
  Harmancık ekonomisine can suyu
  Kırsal kalkınmanın sağlanması hedefiyle 2013 yılında hizmete açtığı Keles Süt Ürünleri Tesisiyle bölge çiftçisine can suyu olan, kaliteli tohum, fide ve fidan dağıtımlarının yanı sıra yüksek verimli hayvan ırklarını üreticiyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Harmancık ekonomisine artı değer sağlayacak bir adım daha attı.
 • 03
  Kovalamaca sonucu yakalandılar
  Bursa’da kesinleşmiş hapis kararı bulunan 2 firari kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalandı.
 • 04
  Bursa’da 4 belediye 19 işçi alacak
  İŞKUR sitesinde yer alan bilgilere göre Bursa’da 4 belediye 19 işçi istihdamı sağlayacak.
 • 05
  Erhan Demirden taraftarları maça davet etti
  İnegölspor Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Demirden, Pazar günü saat 13.30’da sahasında ağırlayacakları Sarıyer maçına tüm ilçe halkını davet etti.