seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Berat Albayrak: Elinizdeki dolarları tutmaya devam edin, bakın ne olacak !

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın geçmişte dolar kuruna ilişkin yaptığı açıklamalar tekrar gündeme geldi.
EKONOMİ - Ekim 14, 2021 8:54 pm A A

Türk Lirası dolar karşısında hızla erimeye devam ediyor. Tüm zamanların rekorunu kıran dolar kuru 9,18’i gördü ve piyasalarda belirsizlik hakim oldu. Dolar kurundaki önlenemeyen yükseliş sonrası istifa ederek sırra kadem basan Eski Hazine ve Maliye Bakanı  Berat Albayrak’ın sözleri akıllara geldi. 2019 yılında  İzmir’de ‘Adım Adım Ekonomi İzmir’ toplantısında açıklamalarda bulunan Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Siz elinizdeki dolarları tutmaya devam edin, bakın ne olacak!” ifadelerini kullanmıştı.

“SİZ ELİNİZDEKİ DOLARLARI TUTMAYA DEVAM EDİN”

İşte, Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın tekrar gündeme gelen o sözleri: 

“Bir futbolda bir ekonomide dilin kemiği yok. Herkes konuşuyor. Şimdi kara kara kara düşünüyorlar; 6’dan dolar aldık ne yapacağız? Dolar 5’lere düştü. Siz elinizdeki dolarları tutmaya devam edin, bakın ne olacak! Hem gaz var hem fren var ama kimse bizden hem gazı köklemeyi yahut freni köklemeyi beklemesin. Artık dengeli, kökleyerek durmak da yok, son sürat hız limitini aşmak da yok”

resim yükle

Bu haber 580 kez okundu.
EKONOMİ - 8:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor !
  İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Ocasso Mobilya firmasında görev yapacak 25 personel alımıyla ilgili duyuru yaptı.
 • 02
  İnegöllü kamyoncu hayatını kaybetti !
  Eskişehir’e bağlı Mihallıçık’ta meydana gelen olayda direksiyon hakimiyetini kaybeden kamyon şöförü feci şekilde can verdi.
 • 03
  Benzin ve motorine büyük zam !
  Benzin ve motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 41 kuruş zam geliyor. Benzindeki artışın bir kısmı ÖTV’den karşılanacağı belirtildi.
 • 04
  Otomotiv devi üretime ara veriyor !
  Otomotiv sektöründe global bazda yaşanan çip krizinden Opel’den sonra Renault da etkilendi. Otomotiv devi elektronik bileşenlerin tedarik sorunu sebebiyle Bursa’daki fabrikasında değişikliğe gitti.
 • 05
  KESERLE ÖLDÜRÜLDÜ
  Ağrı’nın Patnos ilçesinde Kerim Sankur (18), evlerinin kilerinde keser ve bıçakla öldürülmüş halde bulundu.