seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Bim’den indirim açıklaması !

Zincir market BİM, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın indirim çıkışı hakkında açıklama yaptı. BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç, “Alış fiyatları aşağı gelirse bizler de raf fiyatlarını aşağı güncelleriz” dedi.
EKONOMİ - Aralık 26, 2021 12:01 pm A A

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Zincir marketler hepsi de nasıl çıkarken hızla fiyatları çıkartıp etiketleri ona göre değiştirdiyseler, inerken de aynı hızla bu etiketleri indirmeleri lazım” sözlerine BİM’den cevap geldi.

Herkes döviz kuru nedeniyle yapılan zamların geri çekilmesini beklerken BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç konu hakkında bir değerlendirme yaptı.

“Fiyatların aşağıya yön değiştirmesi zaman alacak gibi duruyor”

Kurdaki düşüşün memnuniyet verici olduğunu belirten Aykaç, “Bizim raf fiyatlarımızı belirleyen durum alış fiyatlarımızdır. Alış fiyatları aşağı gelirse bizler de raf fiyatlarını aşağı güncelleriz. Fiyatların aşağıya yön değiştirmesi zaman alacak gibi duruyor” dedi.

Hürriyet’e konuşan Aykaç, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bir çok ürün grubunda arzda sıkıntı var. Buna kağıt, plastik, cam, metal ambalaj sorunu da eklenmiş durumda. Son birkaç haftadır tüketici talep artış davranışı da tedarik zincirini sekteye uğrattı. Üretim bugünlerde çok daha kıymetli hale geldi. Vatandaşın ihtiyacını kesintiye uğratmamak için biz perakendeciler çok gayret ediyoruz ilgili herkesten destek bekliyoruz”

 

resim yükle

Bu haber 550 kez okundu.
EKONOMİ - 12:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ