seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Binali Yıldırım ; Davulun sesi uzaktan hoş gelir !

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, zorlukları aşmanın yolunun birlik ve beraberlikten geçtiğini belirterek, “Birçok gencimiz yurt dışında gidip yerleşmek istiyormuş. Ancak davulun sesi uzaktan hoş gelir” dedi.
GENEL - Nisan 25, 2022 10:17 pm A A

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Ümraniye Belediyesinin düzenlediği Gençlik Buluşması’nda, okul yıllarına ait anıları gençlerle paylaştı.
Yıldırım, Türkiye’de her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu vurgulayarak şöyle konuştu:
“Sıkıntılarınız, sorunlarınız olabilir ama şunu unutmayalım, vatanımız, bayrağımız ve devletimiz olmazsa hiçbir şeyin anlamı yok. Bugün birçok ülke ve millet bu sorunu yaşıyor. Niye o insanlar akın akın bize sığınıyorlar? Hayatlarını kurtarmak için. Durup dururken kim yerinden, yurdundan, acı, tatlı anılarının olduğu toprakları bırakıp, bilinmeze göç eder?
60’lı yıllardan 80’li yıllara kadar bizim büyüklerimiz daha iyi bir gelecek için yurt dışına gittiler. Bir kısmı döndü ama çoğu yerleşik hale geldi. Orada kalmalılar ama asimile olmadan kalmalılar. Entegre olabilir, kaynaşabilirler ama kimliklerini, benliklerini asla kaybetmemeliler. Bu çok önemli”

Okullara geniş bant internet bağladıklarını aktaran Yıldırım, bu nedenle EBA programlarının sorunsuz devam ettiğini ve e-ticaretin arttığını söyledi.
Yıldırım, insanların ve toplumların hayatlarında zaman zaman zorlukların da yaşanabileceğini dile getirerek, “Bu zorlukları aşmanın yolu birlik ve beraber olmaktan geçiyor. Birçok gencimiz yurt dışında gidip yerleşmek istiyormuş. Ancak davulun sesi uzaktan hoş gelir. Yurt dışında da bulunmuş bir büyüğünüz olarak söylüyorum, bir müddet hoşunuza gidiyor ama orada ülkenizden daha zor şartlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Ayrımcılığa tabi tutuluyorsunuz, hiçbir şekilde sizi kabul etmiyorlar” değerlendirmesinde bulundu.


Bu haber 320 kez okundu.
GENEL - 10:17 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ