Açık
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Bir kez daha Hatay’a gittiler !

Cumhurbaşkanı ve AK Parti  Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Genel Başkanı Devlet Bahçeli incelemelerde bulunmak üzere, depremde büyük yıkım yaşayan Hatay’a gitti.
3. Sayfa - Giriş : 12.03.2023 15:55 - Güncellenme : 12.03.2023 15:55 A A

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli’nin burada yürütülen çalışmaları yerinde inceleyeceği ve yerel yöneticilerle bir araya gelerek çalışmaların aksayan yönleri yada eksik olan kısımları üzerine istişarelerde bulunacağı ifade edildi.

Ayrıca bölgeye giden ekibin çeşitli yerlerden bölgeye gelen konteynerlerin kurulduğu alanı ve konteyner sahra hastanesini de ziyaret etmesi öngörülüyor

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 550 kez okundu.
3. Sayfa - 3:55 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  SOMA MAÇ BİLETİ ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ
  İnegölspor Futbol Şube Sorumlusu Cihan Bozacılar, yarın saat 14.00’da oynanacak Somaspor maçına gelmek isteyen öğrencilerin bilet bedellerinin yönetim kurulu tarafından karşılanacağını açıkladı ve tüm futbol severleri maça davet etti.
 • 02
  Emekliye zam düzenlemesi Meclis’te!
  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, en düşük emekli maaşının 7 bin 500 liraya çıkarılmasını da içeren kanun teklifinin meclise sunulduğunu duyurarak söz konusu yeni zammın 7 bin 500 lira üzeri alanlara uygulanmayacağını söyledi.
 • 03
  AK Parti Bursa’da kimler aday adayı oldu ?
  28. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için AK Parti Bursa Milletvekili aday adaylığı başvurusu yapanların tam listesi belli oldu.
 • 04
  İnegölspor çıkış arıyor !
  Geçtiğimiz haftayı deplasmanda aldığı tarihi farkla mağlup kapatan İnegölspor yarın kendi sahasında ağırlayacağı Somaspor’u yenerek yeni bir seri yakalamak istiyor.
 • 05
  İnegöl Belediyesi 3 Takımla Teknofest Finallerinde
  Baykoca Proje Takımlarının geliştirdiği projelerle düzenli olarak son 3 yıldır Teknofest’e katılan İnegöl Belediyesi, Teknofest 2023 için de iddialı. Geçtiğimiz 2 yılda alanlarda derece elde eden Baykoca Proje Takımlarının geliştirdiği 3 proje, 2023 yılında yapılacak Teknofest için finale kaldı.
resim yükle
resim yükle