28° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

BİRİNCİ ÇIKMAM HAKKINDA BİR BİLGİM YOK

Ak parti Bursa milletvekili aday adayı Ahmet Kılıç Bursa teşkilatlarının katıldığı milletvekili aday adayları temayülünün ardından kendisi ile ilgili söylemler hakkında açıklamalarda bulundu. Birçok köşe yazarının temayül sonuçlarını değerlendirirken kendisinin birinci çıktığını yazmalarıyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Ahmet kılıç “birinci çıktığım ile ilgili resmi bir bilgi almadığını “ belirtti. Temayül sonuçlarının bilgilerinin paylaşılmayacağının bilgisini […]
Siyaset - Mart 11, 2015 8:08 am A A

Ak parti Bursa milletvekili aday adayı Ahmet Kılıç Bursa teşkilatlarının katıldığı milletvekili aday adayları temayülünün ardından kendisi ile ilgili söylemler hakkında açıklamalarda bulundu.

Birçok köşe yazarının temayül sonuçlarını değerlendirirken kendisinin birinci çıktığını yazmalarıyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Ahmet kılıç “birinci çıktığım ile ilgili resmi bir bilgi almadığını “ belirtti.

Temayül sonuçlarının bilgilerinin paylaşılmayacağının bilgisini aldığını belirten Ahmet kılıç “Birinci çıksam da çıkmasam da bana oy veren vermeyen tüm teşkilattaki ağabeylerime, arkadaşlarıma, ablalarıma teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

Milletvekili aday adaylığı sürecinin nasıl geliştiği sorumuzu yanıtlayan Sayın Ahmet kılıç “Ben siyasetle Ak partide tanıştım il gençlik kolları başkanlığı ve genel merkez teşkilat başkanlığı görevlerinde bulundum. Türkiye’yi en fazla hizmetlerle buluşturan Ak partinin bir mensubu olmak gurur verici. Partimizin gençliğe verdiği önem çok büyük, bu konuda partimiz verdiği önemi de uygulamalarıyla gösterdi. Bursa il ve ilçelerindeki gençlik kollarındaki arkadaşlarım milletvekilliği yolunda bana çok büyük destekte bulunuyorlar. Aynı zamanda büyüklerimde milletvekilliği yolunda desteklerini esirgemiyorlar, her birine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hakkımda hayırlısı ne ise rabbim onu nasip etsin.

Seçilmem durumunda gençliğimizin sorunları ve ülkemize pozitif katkıları ile ilgili çalışmalarda bulunacağım. Genç bir nüfusumuz var doğru adımlarla ve her bir gençimizin ülkemizin yarınlarında rol alacağı yönetim tarzıyla başarıya ulaşmak çok kolay olur” diyerek açıklamalarını sonlandırdı.


Bu haber 1310 kez okundu.
Siyaset - 8:08 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama