13° Açık
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

BMW SAHİBİ İLE BULUŞTU

Rendi Mobilya’nın düzenlediği araba kampanyasının çekilişi sonucunda Rize’de faaliyet gösteren Kalyoncu Kardeşler Mobilya sahibi Selman Kalyoncu, BMW marka aracın sahibi oldu. Rendi Mobilya’nın düzenlediği ve yaklaşık 100 kişinin katıldığı çekiliş sonucunda BMW’yi almaya hak kazanan Selman Kalyoncu, geçtiğimiz gün düzenlenen törenle anahtarları teslim aldı. KAMPANYALAR SÜRECEK Araç takdimi sırasında açıklamalarda bulunan Rendi Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi […]
İŞ DÜNYASI - Mart 26, 2015 8:24 am A A

Rendi Mobilya’nın düzenlediği araba kampanyasının çekilişi sonucunda Rize’de faaliyet gösteren Kalyoncu Kardeşler Mobilya sahibi Selman Kalyoncu, BMW marka aracın sahibi oldu.

Rendi Mobilya’nın düzenlediği ve yaklaşık 100 kişinin katıldığı çekiliş sonucunda BMW’yi almaya hak kazanan Selman Kalyoncu, geçtiğimiz gün düzenlenen törenle anahtarları teslim aldı.

KAMPANYALAR SÜRECEK

Araç takdimi sırasında açıklamalarda bulunan Rendi Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yaprak, “2015 İstanbul Fuarı’nda Rendi Mobilya olarak, böyle farklı bir hareket yapalım dedik. Bu hareketten dolayı çok güzel bir ivme kazandık. Müşterilerimizin bu konu ile alakalı teveccüh gösterdiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Tabi bu işler nasip. Kalyoncu Mobilya Selman Bey bizim eski müşterimiz, kendisine nasip oldu. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Bu hareketlere sürekli devam edeceğiz. Bu nedenle de Rendi Mobilya daha güzel, daha iyi yerlere gelecek diye düşünüyorum” dedi.

FİRMASININ İSMİNİ “İNEGÖL MOBİLYA” YAPTI

Aracını alan Selman Kalyoncu ise, “Biz firmamızı 1979 yılında kurdur. Aşağı yukarı 30-35 seneden beri de devam etmekteyiz. İnegöl’ü çok sevdik. Hatta firmamızın Kalyoncu Mobilya olan ismini İnegöl Mobilyası olarak değiştirdik ve İnegöl Mobilya olarak hizmetimize devam ettik. Kendi firmamızın programladığı çekilişe katılmak istedik. Katılımımızın da meyvesini almış bulunuyoruz. Ben piyangoya, çekilişe inanan bir insan değilim ama bu geldi beni buldu. Biz de gerçekten çok mutlu olduk. Bundan sonra İnegöl Mobilyası ve Rendi firmasının tanıtımını yapmaya devam edeceğim. Rendi Mobilya sahibi Murat Bey’e çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha güzel günleri beraber yaşayacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

 


Bu haber 1560 kez okundu.
İŞ DÜNYASI - 8:24 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Geri sayım başladı !
  Türkiye’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte uygulanan kısıtlamalar 1 Haziran’da büyük ölçüde kaldırıldı.
 • 02
  Otomobil alacaklar dikkat !
  Kredi faizlerinin düşmesiyle sıfır otomobile ilgi arttı. Markalar, düşen satışları artırmak için kampanyalar düzenlerken, vatandaşlar da 2020 model araçların fiyatlarını araştırmaya başladı.
 • 03
  Destek arayışları devam ediyor !
  İnegölspor yönetim kurulu destek arayışlarına kaldığı yerden devam ediyor.
 • 04
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’deki koronavirüs vakalarına ilişkin son durumu paylaştı. Son 24 saatte hayatını kaybedenlerin sayısı 21 oldu.
 • 05
  Devlet Hastanesi’ne Ambulans bağışladı !
  Koronavirüs ile mücadele kapsamında bağışların arttığı İnegöl Devlet Hastanesine, bir bağış da İnegöllü iş adamı Hasan Bilge’den geldi.
şanlıurfa araç kiralama