seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

BURADA GENÇLİK VAR,BURADA GELECEK VAR

Yeniden Refah Partisi İnegöl Gençlik Kolları Başkanı Seçkin Cayıklı, “Çağrımıza kulak vererek partimize katılan gençlere teşekkür ediyoruz” dedi.
GENEL - Aralık 13, 2021 5:54 pm A A

Cayıklı, 9 Aralık tarihinde bir basın açıklaması yaparak gençliğin kaybedildiğini vurgulamıştı. Gelecek nesillerin kurtarılması adına da İnegöl gençliğini Yeniden Refah Partisi’nde çalışmaya davet etmişti. Bunun üzerine partiye gelerek katılım gösteren gençlere, Cayıklı’dan teşekkür geldi.

Cayıklı, “Gençlerimizi, dış güçlerden ve onun yerli uzantılarından kurtaracağız” dedi.

Seçkin Cayıklı’nın açıklaması şu şekilde;

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ

“ 9 Aralık tarihinde yapmış olduğumuz basın açıklamasında İnegöl’deki bütün gençlerimizi Yeniden Refah Partisi çatısı altında çalışmaya çağırmıştık. Bu çağrımıza uyarak aramıza katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.”

DIŞ GÜÇLERDEN VE YERLİ UZANTILARINDAN GENÇLİĞİMİZİ KURTARACAĞIZ

Çağrımızı yineliyoruz; diyoruz ki sevgili genç kardeşlerimiz; ülkemizi kurtarmanın, ülkemizin geleceği olan gençlerimizi kurtarmanın yolu Yeniden Refah Partisi çatısı altında çalışmaktır. Bu çalışmayı nasıl yapacağız, gençliğimizi nasıl kurtaracağız? Genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın dediği gibi kaliteli eğitimle kaliteli nesiller yetiştireceğiz. Öncelikle aramıza yeni katılan kardeşlerimizden sıkça duyduğumuz “bize bugüne kadar hiçbir siyasi partinin gerçek manada değer vermediği, ya da sadece saha çalışmalarında kendi amaçları doğrultusunda kullandıklarıyız. Artık bizler de aktif olarak siyasetin içerisinde yer almak ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi olmak istiyoruz. Çünkü Yeniden Refah Partisi’nin genç lideri Dr. Fatih Erbakan’ın ”biz siyasete nezaket ve zerafet getireceğiz” sözü ile artık biz gençlere de siyaset kapısının sonuna kadar açıldığına inanıyoruz ve artık bizler de  “milletimiz için biz varız” anlayışı ile önce millet diyen Yeniden Refah Partisi çatısı altında Fatih Erbakan ile beraber ülkemizi imar edecek ve yıllardır konuşulan dış güçlerden ve onların yerli uzantılarından gençlerimizi ve geleceğimizi kurtaracağız.”

PARTİ BİNASINA DAVET

“Bizler de İnegöl Genç Refah olarak sadece dinleyen değil, düşünen proje üreten ve tatbik eden bir çalışma modeli ile ülkemizin yönetimine talip olan Fatih Erbakan liderliğinde ilçe gençliğimizi Yeniden Refah çatısı altında çalışmaya davet ediyoruz. Gençlerimizi, her pazartesi akşamı parti binamızda gerçekleştirdiğimiz ‘çay bizden sohbet sizden’ programına davet ediyoruz. Burada gençlik var, burada gelecek var.”

resim yükle

Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 5:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Halk en az politikacılara ve medyaya güveniyor
  Halkın 6,7 puan ile en çok orduya güvendiği görüldü.
 • 02
  Türk Lirası hiç bu kadar değersiz olmamıştı !
  TÜFE bazlı reel efektif döviz kuru 47,82’ye inerek 1994’e kadar giden veri setinde en düşük seviyeye geriledi
 • 03
  Baba ile iki oğlu ölüm uykusuna yattı !
  Adana’da meydana gelen olay yürekleri dağladı. Dün gece saatlerinde meydana gelen olayda baba ile iki oğlu sobalı odada beraber uykuya daldı.
 • 04
  Bursa itfaiyesi 19 bin olaya müdahale etti
  Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, 2021 yılında il genelinde 9166’sı yangın, 9669’u arama kurtarma ve 329’u diğer itfaiye olayları olmak üzere toplam 19 bin 164 olaya müdahale etti. Toplam 4518 olayla arazi otluk ve çöplük yangınları ilk sırada yer alırken, bunu 1587 olayla konut yangınları takip etti. İtfaiyenin verilerine göre, Bursa’da 2946 olayla en fazla itfaiye olayının yaşandığı gün ise pazartesi oldu.
 • 05
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.