-3° Kapalı
 • EURO 6.58
 • DOLAR 5.93

BURADA TAM BİR FACİA YAPILMIŞ

CHP Büyükşehir Meclisi Grup Başkanı Erdal Aksu İshakpaşa Camisi çevresinde yapılan çalışmaları eleştirerek “Yaklaşık 1 aydan beri İnegöl’den şikâyetler geliyordu. Bu konuda olayın ne olduğunu görmek amacıyla buraya gelelim dedik. Gerçekten burası İnegöl’ün tarihi bir dokusunun olduğu yer. Burası çokta güzel bir yer anıt ağaçlarla donatılmış bir yer böyle güzel bir yerde aslında yapılabilecek doğru […]
GENEL - Ekim 7, 2017 6:36 pm A A

CHP Büyükşehir Meclisi Grup Başkanı Erdal Aksu İshakpaşa Camisi çevresinde yapılan çalışmaları eleştirerek “Yaklaşık 1 aydan beri İnegöl’den şikâyetler geliyordu. Bu konuda olayın ne olduğunu görmek amacıyla buraya gelelim dedik. Gerçekten burası İnegöl’ün tarihi bir dokusunun olduğu yer. Burası çokta güzel bir yer anıt ağaçlarla donatılmış bir yer böyle güzel bir yerde aslında yapılabilecek doğru projeler vardır.  Ben büyükşehirde burası ile alakalı projenin detaylarını alacağım. Özellikle tarihi dokusunu bozmadan caminin ve yaşam alanlarının daha iyi olması amacı ile alakalı çalışmalar yapılması için geldim. Buraya gelince gördüm ki burası tam bir facia, sağınızda anıt ağaçlar ve dipleri beton. Bu ağaçlar yakında kurur. Sağınıza bakıyorsunuz cami ve karşısında 5 metre ilerisinde demirden bir yapı.  Burasını ben toplantı yeri zannetmiştim ama burası tuvaletmiş. Caminin 5 metre yanına tuvalet lavabo yapılır mı? Böyle bir dokuya bu yakışmış mı? “

BURASI YAŞANMAZ HALE GELİR

Aksu bölgenin yaşanmaz hale geleceğini ifade ederek “Biz bu konuları hem büyükşehirde hem de İnegöl’de Alinur başkanımıza da söyleyeceğiz. Bu yanlışı biran önce geçemezseniz yarın buralar yaşanmaz hale gelir. Alinur başkan bu yanlışı düzelteceğini düşünüyorum. İnegöllüler bu konunun arkasında durmalı ve bu konuyu devamlı gündeme getirmeli.”

Bu haber 1140 kez okundu.
GENEL - 6:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Batman Belediyesi’nde taciz skandalı
  HDP’li Batman Belediyesi’nde taciz skandalı yaşandı. Yaşanan bu olay ise sosyal medyada tepkilerin odağı oldu.
 • 02
  İnegöl’de emniyet göz açtırmıyor
  İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şehrin huzur ve güvenliği için yapılan yol uygulamalarında ruhsatsız silah ve uyuşturucu madde yakalanırken 4 kişi hakkında ise işlem yapıldı.
 • 03
  İnegöl’de mahalle mahalle acil toplanma alanları
  Deprem konusunda bilgi toplamaya çalışan vatandaşlar e-devlet üzerinden afet zamanında acil toplanma alanlarını il, ilçe, mahalle ve sokak ismini girerek ev ve iş yerlerine en yakın toplanma alanlarının yerlerini öğrenebiliyorlar.
 • 04
  MHP’li Başkan intihar etti
  MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir, intihar ederek yaşamına son verdi.
 • 05
  İnegöl’de deprem
  Kandilli Rasathanesi, merkez üssü Manisa Akhisar olan 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.