12° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Bursa hattında zam yok !

Seyahat kısıtlamasının 1 Haziran itibari ile kalkması ile birlikte Şehirlerarası seyahatlerde  yoğunluk yaşanmaya başlandı.
EKONOMİ - Haziran 3, 2020 11:59 pm A A

İç İşleri Bakanlığı’nın Genelgesi doğrultusunda Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs firmaları %50 doluluk oranı ile çalışıyordu. İnegöl-Bursa arası ulaşım sağlayan İnegöl Seyahat ve İnegöl Turizm firmaları %50 kapasite nedeni ile Bursa Büyükşehir’den zam talebinde bulunmuş İnegöl-Bursa arası ulaşım fiyatının 13,5 TL olması talep edilmişti.

İçişleri Bakanlığının toplu taşımada  %100 doluluk oranı ile çalışılabileceği kararı almasının ardından İnegöl Seyahat ve İnegöl Turizm firmaları zam taleplerini geri çektirler.


Bu haber 1300 kez okundu.
EKONOMİ - 11:59 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemalpaşa Mahallesine 90 araçlık otopark !
  İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde Hicran Sokak ve civarında 3 ayrı noktada toplamda 90 araçlık otopark yapımı için çalışmalara başladı.
 • 02
  Büyükşehir’den öğrencilere hijyen seti !
  Koronavirüs salgını sürecinde ertelenen yüz yüze eğitimin başladığı hafta öğrencilere kestane şekeri dağıtan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu sefer de ilkokul 1. sınıflar ve okul öncesi öğrencilere hijyen ve eğitim setlerini ulaştırdı.
 • 03
  İnegöl’de film gibi kaza !
  Cuma Mahallesi’nde tabela değiştiren bir işçi kayan merdivenden düşmemek için atlayınca merdiven, o esnada bölgeden geçen bir kadının üstüne düştü. Görünmez kaza sonucu kadın yaralandı.
 • 04
  Covid – 19 denetimleri sürüyor
  Kaymakam Şükrü Görücü ile Belediye Başkanı Alper Taban, sokak sokak cadde cadde gezerek covid-19 denetimlerini sürdürüyor. Esnaflar ve vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları noktasında uyarılıyor.
 • 05
  İnegöl Osb’den uzaktan eğitime yakın destek !
  Koronavirüs sürecinde eğitimlerini uzaktan alan öğrencilerin tablet bilgisayar ihtiyacını karşılamak için Kaymakamlık uhdesinde; İnegöl Belediyesi, İnegöl Kent Konseyi ve İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile başlatılan kampanyaya İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nden (İnegöl OSB) destek geldi.