11° Açık
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Bursa’da dehşet !

Bursa’da meydana gelen olayda Ahmet Burak D. önce ev arkadaşını ardından da eczacı kalfalığı yapan başka bir arkadaşını öldürdükten sonra yakalandı.
3. Sayfa - Giriş : 01.03.2023 10:26 - Güncellenme : 01.03.2023 10:26 A A

Bursa’da Ahmet Burak D. ( 41 ) isimli şahıs aynı daireyi paylaştığı ev arkadaşı Murat K. ( 39 )  ve köpeğini, 3 gün sonra da aynı mahalledeki eczane kalfası Serdar E. ( 47)’yi öldürüp  otomobilini gasp etti.

Şüpheli şahıs öldürdüğü eczacı kalfasının cesedini araca yükleyip 200 kilometre yolculuk yaptı. Bursa Polisi’nin plakasını bildirdiği otomobille İstanbul’da yakalanan katil zanlısının kullandığı otomobilin bagajından eczacının battaniyeye sarılı cansız bedeni bulundu. Zanlı yakalanıp Bursa’ya getirildi.

Cinayetlerle ilgili polisin çalışması sürüyor.

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 620 kez okundu.
3. Sayfa - 10:26 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Muharrem İnce’ planı: Bakanlık teklif edecek
  Ankara kulislerinde konuşulanlara göre, 6’lı koalisyonun Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, Memleket Partisi’ni saflarına çekmek için Genel Başkan Muharrem İnce’ye bakanlık teklif edecek.
 • 02
  En düşük emekli maaşında ‘kök aylık’ bilmecesi !
  En düşük emekli aylığının 7 bin 500 liraya yükseltileceği duyuruldu ancak emekli temmuz ayı geldiğinde 7 bin 500 TL üzerinden değil, şu anki mevcut aylığı üzerinden zam alacak. Emeklilerin kök aylığının değişmediği bu düzenleme ile yalnızca 2 bin TL’lik Hazine desteği verilmiş olacak.
 • 03
  İnegöllüler dikkat kar geliyor
  Meteoroloji’den hava durumu ile ilgili son dakika uyarıları geldi. Meteoroloji özellikle yeni hafta için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaparken İnegöl genelinde ise etkisini gösterecek yeni bir soğuk hava dalgasının olduğu belirtildi. Pazartesi günü İnegöl’de 23 dereceye kadar çıkacak sıcaklıkların Çarşamba günü 3 – 4 derecelere gerilemesi bekleniyor. İşte hava durumu ile ilgili son dakika haberinin detayları..
 • 04
  Araç sahipleri dikkat !
  Araç sahiplerini yakından ilgilendiren ve Hazine ve Maliye Bakanlığınca hazırlanan “7440 Sayılı Kanunun 10’uncu Maddesinin Yedinci Fıkrasına (Araç Muayenelerine) Dair Tebliğ (Seri No: 1)” Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • 05
  İftar Sonrası Çaylar İnegöl Belediyesi’nden
  11 ayın sultanı Ramazan ayında çeşitli etkinlikler düzenleyen İnegöl Belediyesi, geleneksel hale gelen iftar sonrası çay hizmeti bu yıl da devam ediyor.
resim yükle
resim yükle