seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Bursa’da jandarma’dan şok operasyon !

Bursa Merkezli 4 ilde gerçekleştirilen operasyonda 31,502 litre etil alkol ve 57,500 litre sahte içki ele geçirildi.
3. Sayfa - Aralık 21, 2021 9:52 am A A

Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, Bursa İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığı ekiplerince, yasal olmayan yollarla etil alkol üreticisi ve bayilerinden temin ettikleri etil alkolleri sahte içkiye dönüştüren ve üzerine bastırdıkları yüzey temizleyicisi, dezenfektan etiketleri yapıştırarak kargo yoluyla satış yaptığı tespit edilen organize suç örgütüne yönelik Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla 5 ay süren teknik ve fiziki takip başlatıldı.

Faaliyet süresince Bursa, İstanbul, Mersin, Aydın, Malatya, Denizli, Gaziantep, İzmir, Amasya illerinde icra edilen operasyonlarda değişik marka ve bilgileri içeren çok sayıda etil alkol ile kaçak ve sahte içki ele geçirildi.

Bursa Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla bugün, organize suç örgütü lider ve üyelerine yönelik Bursa, İstanbul, İzmir ve Kırklareli illerinde, aralarında alkol üretimi yapan bir fabrika olmak üzere toplam 22 adreste, 26 şüpheliye yönelik eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonlarda 24 şüpheli gözaltına alındı.

Operasyonlarda, 31,502 litre etil alkol ve 57,500 litre sahte içki, bin 311 sahte etiket, 5 bin 311 adet alkollü içki yapımında kullanılan aroma, 51 adet alkol kiti, sahte kimlik, alkol metre, 9 bin 22 adet boş şişe, bidon, damacana, 10 bin 250 adet alkollü içki şişe kapağı, 1 tabanca, şarjör ve 5 tabanca fişeği, 269 adet dezenfektan, 1,5 gram kubar esrar ile çok sayıda doküman ele geçirildi.

resim yükle

Bu haber 520 kez okundu.
3. Sayfa - 9:52 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ