16° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Bursa’da polis uygulamasında 3 gözaltı

BURSA’da 150 polisin katıldığı denetimlerde daha önceden ‘Terör Örgütü’ne Üye olmak ve Propagandasını yapmak’ suçundan kaydı bulunan 3 kişi, gözaltına alındı. Bursa’da Terörle Mücadele,Özel Harekat ve Çevik Kuvvet ekipleri ve zırhlı araçlar desteğiyle önceden belirlenen 20 adreste denetim yaptı. 150 polisin katıldığı uygulamada umuma açık yerler, kahve ve internet kafeleri ile otomobiller denetlendi. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı denetimlerde haklarında daha önceden […]
GENEL - Ekim 8, 2017 11:18 pm A A

BURSA’da 150 polisin katıldığı denetimlerde daha önceden ‘Terör Örgütü’ne Üye olmak ve Propagandasını yapmak’ suçundan kaydı bulunan 3 kişi, gözaltına alındı.

Bursa’da Terörle Mücadele,Özel Harekat ve Çevik Kuvvet ekipleri ve zırhlı araçlar desteğiyle önceden belirlenen 20 adreste denetim yaptı. 150 polisin katıldığı uygulamada umuma açık yerler, kahve ve internet kafeleri ile otomobiller denetlendi.

Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı denetimlerde haklarında daha önceden ‘Terör Örgütü’ne Üye olmak ve Propagandasını yapmak’ suçundan kaydı bulunan 3 kişi, incelenmek üzere gözaltına alındı. 

 


Bu haber 3590 kez okundu.
GENEL - 11:18 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama