seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

BURSA’DAKİ CAMCILAR BAYRAM CAM’IN EV SAHİPLİĞİNDE İNEGÖL’DE BULUŞTU !

Cam toptancıları ve satıcıları İnegöl’de her yıl geleneksel hale gelen Bayram Cam’ın düzenlediği iftar organizasyonunda bir araya geldi.
GENEL - Nisan 17, 2022 1:26 pm A A

Bayram Cam’ın sahipleri Bayram ve Kadir Dörtkardeş iftar programı sonrasında yaptığı konuşmalarında, “Cam fiyatları geçen yıldan bu yana beş kat arttı. Camcı esnafı gerçekten çok zor durumda. Talebimiz beklentimiz devletimizin fiyat artışlarına karşın kontrol mekanizması oluşturarak, fabrika çıkış bedellerini belirlemesidir” ifadelerini kullandı.

SEKTÖRÜN TALEP VE BEKLENTİLERİ KONUŞULDU
İnegöl’de Ankara Yolu üzerinde Köfteci Celal’de, bir araya gelen camcı esnafı birlik ve beraberlik mesajı verirken, sektörün yaşadığı sıkıntılar konuşuldu. İftar yemeğinin ardından konuşan Kadir Dörtkardeş iftar organizasyonunda katılan camcı esnafına teşekkür ederken sektörün sorunlarını ve taleplerini aktardı.

DÖRTKARDEŞ, “ÖNLEM ALINMAZSA CAMCI ESNAFINI ÇOK ZOR GÜNLER BEKLİYOR”
Yılbaşı itibariyle cam fiyatlarında yaşanan artışa dikkat çeken Kadir Dörtkardeş yapılan zamların camcı esnafını çok zor durumda bıraktığını ifade ederek, “Döviz kurundaki hareketlilik sebebiyle bazı firmalar kur bazlı satışa geçti. Geçen yıla oranla kıyasladığımızda 5 kat fiyat artışı var. Türkiye’nin birçok noktasında camcı esnafının kepenk kapattığını görüyoruz. Bu yıl fiyat vermekte zorlanıyoruz, çünkü cam elimize geçene kadar fiyat yükseliyor, müşterilerimize bunu söylediğimizde ise bizi fırsatçı olarak görüyorlar ancak onlardan çok daha zor durumdayız. Cam her alanda kullanılıyor. İnşaatta, araçlarda, mobilya sektöründe, tüm yaşam alanlarında cam var neredeyse olmadığı alan yok. Talebimiz beklentimiz devletimizin fiyat artışlarına karşın kontrol mekanizması oluşturarak, fabrika çıkış bedellerini belirlemesidir. Aksi takdirde, önlem alınmazsa camcı esnafını çok daha zor günler bekliyor. Camcı esnafı olarak mağduriyetlerimizin önüne geçecek üreticiyi ve tüketiciyi koruyacak politikaların hayata geçirilmesini devletimizden talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 1:26 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.