-5° Açık
  • EURO 6.56
  • DOLAR 5.94

BURSA’DAKİ SURİYELİLERİN TÜMÜ KAYITLI

Vali İzzettin Küçük, Bursa’da tümü kayıtlı 137 bin Suriyeli göçmenin yaşadığını, yüzde 75’inin çalıştığını ve suça karışan Suriyelilerin oranının binde 2 olduğunu söyledi. Küçük, ‘Gürültü ve yemek kokuları nedeniyle şikâyetler alıyoruz. Ancak abartılacak bir durum yok’ dedi. Vali İzzettin Küçük, Bursa’da 137 bin Suriyeli göçmenin yaşadığını, yüzde 75’inin çalıştığını ve suça karışan Suriyelilerin oranının binde […]
GENEL - Ekim 8, 2017 3:56 pm A A
Vali İzzettin Küçük, Bursa’da tümü kayıtlı 137 bin Suriyeli göçmenin yaşadığını, yüzde 75’inin çalıştığını ve suça karışan Suriyelilerin oranının binde 2 olduğunu söyledi. Küçük, ‘Gürültü ve yemek kokuları nedeniyle şikâyetler alıyoruz. Ancak abartılacak bir durum yok’ dedi.

Vali İzzettin Küçük, Bursa’da 137 bin Suriyeli göçmenin yaşadığını, yüzde 75’inin çalıştığını ve suça karışan Suriyelilerin oranının binde 2 olduğunu belirterek: “Açık söyleyeyim, gürültü ve yemek kokuları nedeniyle Suriyelilerle ilgili şikâyetler alıyoruz. Suça karışanlara  Emniyet hemen müdahale ediyor. Ancak abartılacak bir durum yok. Suriye karşıtlığı abartıldığında Suriyeli kadın ve çocuklara çok vahşice davranabiliyorlar. Asıl sorun uyumdur” diye konuşuyor.

Bu haber 820 kez okundu.
GENEL - 3:56 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ