27° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Bursa’yı şehit ateşi yaktı !

Bursa’da dün akşam saatlerinde bir polis memurunun şehit olmasına 2 vatandaşında  ölümüne sebep olan mahalle kavgasının sokak kısıtlamasına rağmen açıkta alkol alma ve çıplak dolaşma meselesi yüzünden başladığı ortaya çıktı.
3. Sayfa - Haziran 1, 2020 6:07 am A A

Bir anda büyüyen tartışma mahalle kavgasına döndü.Alkollü olduğu iddia edilen Roman vatandaş T.A. çatıya çıkarak pompalı tüfek ile kalabalık üzerine rast gele ateş açtı.

Açılan ateş sonucunda,kavgayı ayırmaya giden polisi memuru Erman Özcan boynuna isabet eden saçma ile şehit oldu. Kavganın diğer tarafında olan abi kardeş Mahmut Ortaç (26) ve Rüstem Ortaç (24) göğsünden vurularak hayatını kaybetti.

Polis bölgede geniş çaplı güvenlik önlemi alırken olayla ilgili inceleme ise hala devam ediyor .


Bu haber 1080 kez okundu.
3. Sayfa - 6:07 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Emniyet’ten gece kulüplerine baskın !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler İnegöl’de faaliyet gösteren içkili restaurant ve gece kulüplerine baskın düzenledi.
 • 02
  Bireysel Çöp Konteyner Uygulaması Fatih Mahallesinde Devam Ediyor
  Daha temiz İnegöl hedefine emin adımlarla ilerleyen İnegöl Belediyesi, daha önce pilot bölgelerde denenen ve başarı ile sonuçlanan ‘Bireysel Çöp Konteyner’ ve geri dönüşüm kutusu dağıtımına Fatih Mahallesinde devam etti.
 • 03
  Toplu taşımada korona denetimi !
  Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte koronavirüs ile mücadele kapsamında otobüs ve minibüslerde maske ve mesafe denetimleri gerçekleştirdi.
 • 04
  Bu ay maaşınız eksik yatacak !
  Milyonlarca çalışan bu ay maaşını eksik alacak. Asgari ücretle çalışanlar eylül ayında yüzde 20 gelir vergisi dilimine girecek.
 • 05
  Hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik çalışma yapıldı.