Parçalı bulutlu
 • EURO 7.33
 • DOLAR 6.77

GENEL - Mayıs 16, 2016 1:25 pm A A

İl Trafik Komisyonu, merkez ve 17 ilçede toplam 5 bin 825 servis plakasına ilaveten, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne 500 yeni plaka daha tahsis ediyor . Korsan servislere karşı kentin ‘S’ plaka ihtiyacını karşılamak için zaman zaman satışa çıkan Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarın yapılacak ihale ile 500 adet S plaka daha satacak.

Bu karar, Bursa Büyükşehir Belediyesi için azımsanmayacak oranda yeni bir gelir demek.

Plaka satışından elde edilecek kaynak ise devam eden ve proje aşamasındaki yatırımlarda kullanılacak”


Bu haber 950 kez okundu.
GENEL - 1:25 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarihler belli oldu
  Yaklaşık 12 milyon emeklinin Ramazan Bayramı ikramiyelerinin ödemesi yarın itibarıyla başlıyor. SSK’lılar 7-10 Nisan Tarihleri Arasında, Bağ-Kur’lular ve Emekli Sandığı Emeklileri de 11 Nisan’da Bayram İkramiyesi Alacak.
 • 02
  Emekli zabıta komiseri koronadan öldü
  Bursa’nın Osmangazi Belediyesi’ndeyıllarca zabıta komiserliği yaptıktan sonra emekli olan ve market işleten Kadir Güner koronavirüsünden dolayı hayatını kaybetti.
 • 03
  Valilikten kritik açıklama
  Bursa Valiliği, İl Hıfzıssıhha Kurulu’nun aldığı ve alacağı kararlara uyulmaması halinde kesilecek para cezası miktarlarını açıkladı.
 • 04
  İnegöl Belediyesi Sokak Hayvanlarını Yalnız Bırakmıyor
  Koronavirüs nedeniyle binlerce insan evlerine kapanırken, sokakta yaşamını sürdüren can dostlarımıza İnegöl Belediyesi sahip çıktı. Sokak hayvanları için belirli alanlara düzenli olarak yiyecek bırakılıyor.
 • 05
  İnegöl’de yasak var uyan yok!
  Koronavirüs salgını sebebiyle “Evde Kalın” uyarısına uymayanlar yine sokaklarda. Bankların etrafı şeritle çevrili olmasına rağmen bazı vatandaşlar uyarılara aldırış etmedi.