seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Çad’da bordo beyaz şampiyon İnegölspor sesleri !

İnegöl İHH aracılığıyla Afrika Çad’a giden İnegöllü ekip, su kuyusu açılışında bir araya geldikleri çocuklara ‘bordo-beyaz şampiyon İnegöl’ tezahüratı attırdı. Afrikalı çocukların ‘şampiyon İnegöl’ tezahüratı büyük beğeni topladı.
GENEL - Nisan 16, 2022 2:57 pm A A

Her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan’da da İnegöllü hayırsever iş adamları İHH aracılığıyla Afrika Çad’a gitti.
SU KUYUSU AÇTILAR
İnegöllülerin yapmış oldukları bağışları orada bulunan ihtiyaç sahiplerine dağıtmak üzere Çad’a giden Sinan Döngel, Osman Sevim, Serkan Eskikalfa ve Dinçer Çalışkan gittikleri ilk gün hayırsever iş adamı Serkan Eskikalfa’nın yaptırmış olduğu su kuyusunun açılışına katıldı.
ŞAMPİYON İNEGÖL
Su kuyusu açılışının ardından Çad’lı çocuklarla bir araya gelen İnegöllü ekip çocuklara ‘bordo-beyaz şampiyon İnegöl’ diye tezahürat yaptırdı. Görüntüler sosyal medyada paylaşıldıktan sonra İnegöllüler tarafından büyük beğeni topladı.


Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 2:57 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.