27° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Çalışanlar şaşkına döndü !

Gece saatlerinde meydana gelen olay fabrika çalışanlarını şaşkına çevirdi.
3. Sayfa - Haziran 6, 2020 6:22 pm A A

Bursa-Ankara yolunda bulunan bir fabrika’ya yüzleri maskeli bir grup gece saatlerinde ön kapıyı zorlayarak girdi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde,fabrikaya giriş yaptıkları esnadaki rahat hareketleri, gözlerden kaçmadı.

Fabrikanın yazıhanesine yönelen hırsızlar, buldukları çekler,senetler ve içerisinde 20000 lira değerinde banknot bulunan kasayı araçlarına yükledi. Çalınan evraklarla beraber fabrikanın kaybının yaklaşık 200 000 bin Tl civarında olduğu öğrenildi.

Olayla alakalı soruşturma devam ediyor.


Bu haber 1820 kez okundu.
3. Sayfa - 6:22 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Emniyet’ten gece kulüplerine baskın !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler İnegöl’de faaliyet gösteren içkili restaurant ve gece kulüplerine baskın düzenledi.
 • 02
  Bireysel Çöp Konteyner Uygulaması Fatih Mahallesinde Devam Ediyor
  Daha temiz İnegöl hedefine emin adımlarla ilerleyen İnegöl Belediyesi, daha önce pilot bölgelerde denenen ve başarı ile sonuçlanan ‘Bireysel Çöp Konteyner’ ve geri dönüşüm kutusu dağıtımına Fatih Mahallesinde devam etti.
 • 03
  Toplu taşımada korona denetimi !
  Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte koronavirüs ile mücadele kapsamında otobüs ve minibüslerde maske ve mesafe denetimleri gerçekleştirdi.
 • 04
  Bu ay maaşınız eksik yatacak !
  Milyonlarca çalışan bu ay maaşını eksik alacak. Asgari ücretle çalışanlar eylül ayında yüzde 20 gelir vergisi dilimine girecek.
 • 05
  Hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik çalışma yapıldı.