13° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Çamlıca Restaurant Huzurevi Sakinlerini Ağırladı

İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevi sakinleri, kahvaltıda Çamlıca Restaurantın misafiri oldu.
GENEL - Kasım 26, 2019 11:35 am A A

İnegöl Belediyesi Fatma Göztepe Huzurevinde kalan yaşlılar, zaman zaman ilçedeki farklı işletmelerin davetlerine katılıyor. Huzurevi sakinlerine yalnız olmadıklarını hissettirmek, büyüklerimize örf, adet ve ananelerimiz gereği sahip çıkmanın örneği olan bu davetlerle, huzurevinde kalan yaşlılar da hem sosyalleşmiş oluyor hem de halkın içerisinden kopmayarak yaşamlarını mutlu şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Daha önce farklı işletmelerin davetlerine katılan huzurevi sakinlerini, bu sabah Çamlıca Restaurant misafir etti. Kahvaltı için Çamlıca Restauranta gelen 24 huzurevi sakinine huzurevi idarecileri ve Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger de eşlik etti.

Kahvaltı sonrası bir açıklama yapan Çamlıca Restaurant sahibi Bülent Temelli, huzurevinde kalan yaşlıların tüm şehrin büyükleri olduğunu ifade etti. Kendilerinin de firma olarak büyüklerini ağırlamak adına böyle bir davet verdiklerini belirten Temelli, “Bizleri kırmayarak huzurevinde kalan yaşlılarımızı davetimize getiren İnegöl Belediyesi idarecilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger de huzurevinde kalan vatandaşların sosyalleşmesi adına bu tür etkinliklerin önemli olduğunu dile getirdi. Dülger, “Çamlıca Restauranta bizleri misafir ettikleri için teşekkür ediyoruz. Bu tür davetler huzurevinde kalan yaşlılarımız açısından farklı bir güzellik oluyor. Bizler belediye olarak büyüklerimizin huzuru ve rahatı için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak onların ilgiye, sevgiye ihtiyaçları var. Vatandaşlarımızdan ricamız huzurevimizi ziyaret ederek zaman zaman buradaki yaşlılarımızın ellerini öpsünler, onlara yalnız olmadıklarını göstersinler” dedi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1520 kez okundu.
GENEL - 11:35 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ALTIN YÜKSELİR Mİ?
  Altın fiyatlarında dalgalı seyir devam ediyor. Dolar kuru ve Merkez Bankası’nın faiz kararını takip eden piyasalar düşüş izlenimi veriyor. Tunç Şatıroğlu, altın ve gümüş analizlerini paylaştı.
 • 02
  Kahreden haber şehidimiz var !
  MSB, Irak’ın kuzeyinde bulunan Başika (Gedu) üs bölgesine düzenlenen roketli saldırıda bir askerin şehit olduğunu açıkladı.
 • 03
  Hastane’den acı haber geldi !
  İnegöl’de apartmanın 5’inci katındaki balkondan düşen Suriye uyruklu 5 yaşındaki çocuk, 7 saat sonra hayatını kaybetti.
 • 04
  Haydi İnegöl minik Eda’ya hayat ol !
  Mübarek Ramazan ayında Eda’ya destek olalım İnegöl ilçesinde SMA Tip 1 hastası 3 yaşındaki Eda Öz için yardım kampanyası sürüyor. Anne Hatice Öz (28), tedavi için yaklaşık 18 milyon liraya ihtiyaç duyulduğunu belirterek, “Ben kızımı birçok defa kucağımda ölü olarak buldum. Eda’nın solunumu, kalbi durduğunda ne yapacağımı şaşırıyordum. Kendimi çaresiz hissettiğim zamanlar oldu. Kızımın ağabeyi ile oyunlar oynadığı günleri görmek istiyorum” dedi.
 • 05
  İnegöl Polisi’nden şok uygulama !
  İnegöl’de sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında uygulama yapan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan ve ehliyetsiz araç kullanan sürücülere toplam 61 bin 400 TL cezai işlem uyguladılar.