17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

Cem Küçük: “Bunlar iktidarı vermez” söylemleri saçmalık, büyükşehirleri kaybetti de vermedi mi Erdoğan?

Küçük, “2023 seçimleriyle ilgili saçma sapan iddialar” başlıklı bir yazı kaleme aldı.
GENEL - Haziran 3, 2022 9:45 am A A

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük,gelecek seçimlerle ilgili yapılan bazı yorumları köşesine taşırken, “‘Bunlar iktidarı vermez’ türü söylemler saçmalıktır. Gerçeklikten uzaktır. Türkiye bir demokrasidir. Sandığa inanmak dışında seçenek yok… Başkan Erdoğan’ın kendisi askerî vesayeti bitirmiş biri. 15 Temmuz’da canına kastettiler. Şiir okudu diye içeri attılar. Başkan Erdoğan sonuna kadar sandığa, seçimlere ve millete inanan biri.  Başkan Erdoğan’ın gücü millettir. O yüzden yıkılmadı. Gerçek dışı hiçbir iddiaya inanmayın. Demokrasi dışı söylemlere kanmayın…” yorumunu yaptı.

“Cumhurbaşkanı Erdoğan kaybederse iktidarı vermez!”  diye yorumlar olduğunu hatırlatan Küçük, “Ya böyle bir şey olabilir mi?.. 2019’da büyükşehirleri kaybetti de vermedi mi Sayın Erdoğan? İstanbul seçimlerinin tekrar edilmesi yanlıştı. Tekrarında 800 bin fark oldu. Ne oldu? CHP İstanbul’u alamadı mı? Aldı” ifadesini kullandı.

kemeravm.gif

Bu haber 740 kez okundu.
GENEL - 9:45 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 02
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 03
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 04
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.
 • 05
  Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Teröre karşı ortak tavır takınmak zorundayız’
  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’ı ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulundu.