damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

07 Eylül 14:23 Anket: Cumhurbaşkanı Erdoğan başarılı mı?

kemeravm.gif resim yükle

CEM KÜÇÜK’TEN SIĞINMACILARLA İLGİLİ İLGİNÇ ÇIKIŞ

Giriş : 02.09.2023 11:37 - Güncellenme : 02.09.2023 11:37

Gazeteci Yazar Cem Küçük, katıldığı canlı yayında Türkiye’deki sığınmacı sorunu için sarfettiği “Onlar olmasa ekonomi batar, onlar olmasa iş yerleri batar” çıkışıyla gündem oldu.

Cem Küçük, katıldığı canlı yayında Türkiye’deki sığınmacı sorunu için sarfettiği “Onlar olmasa ekonomi batar, onlar olmasa iş yerleri batar” çıkışıyla gündem oldu.

Türkiye’deki yasal ve kaçak göçmenler/sığınmacılar ile ilgili tartışmalar tüm hızıyla devam ederken Habertürk ekranlarında Mehmet Akif Ersoy’un sunduğu ‘Nedir Ne Değildir’ programına konuk olan ve AK Parti iktidarına olan yakınlığıyla bilinen Cem Küçük’ün canlı yayında sarf ettiği sözler olay oldu.
Programın bir diğer konuğu olan Faruk Aksoy, Türkiye’deki sığınmacıların işsizlikte büyük bir sorun yarattığını belirtince Cem Küçük Aksoy’a ilginç bir tepki gösterdi.

Ekonominin göçmenler sayesinde ayakta olduğunu savunan Küçük, “Göçmenler olmasa ekonomi batar” dedi.

“Türkiye’nin sığınmacı sorunu tüm bu ekonomik sorunlara olumsuz tesir etti mi? Etti!” diyen Faruk Aksoy’a Cem Küçük’ün yanıtı ise “Hayır etmedi. Onlar olmasa ekonomi batar, onlar olmasa iş yerleri batar” diyerek yanıt verdi.

Aksoy Türk vatandaşlarının iş bulmakta zorlandığını dile getirirken Küçük, Türklerin bu işlerde çalışmadığını iddia etti.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu