18° Açık
 • EURO 6.28
 • DOLAR 5.66

Cerrah’lı gençler yetkililere seslendi

İnegöl Cerrah Mahallesi gençleri futbol sahalarının bakımsızlıktan dolayı kullanılmaz hale gelmesinden dolayı şikayetlerini belirtti.
GENEL - Ocak 20, 2019 10:13 pm A A

Cerrah Mahallesi’nde yaşayan gençler 2014 yılında belediye yetkililerine sahalarının düzenlenmesi için başvurduklarını, yetkililerin gereğinin yapılması için söz verdiklerini belirtti. Ancak bu süre zarfında verilen sözün tutulmadığını ve sahalarının bakımsızlıktan dolayı kullanılmaz hale gelmesi gençler tarafından videolu tepkiye neden oldu.

Bilal Babür isimli genç arkadaşlarıyla birlikte çektiği videoda yetkililere tekrar seslenerek sahalarının düzenlenmesini istedi.

Gençler isyanına Taban’dan yardım

Bu haber 90 kez okundu.
GENEL - 10:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Balakuş’tan ROK tepkisi
  DP İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programına Boşnaklara ağır hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı’nın dönüşüne tepki gösterdi.
 • 02
  Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu
  İnegöl Belediespor, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ile sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.
 • 03
  Karamollaoğlu HDP’li belediyeleri savundu
  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, üç HDP’li belediyeye kayyum atanmasına Twitter adresinden tepki gösterdi.
 • 04
  Halk otobüsü yaya kadına çarptı
  İnegöl’de Baykoca Mahallesi’nde meydana gelen kazada özel halk otobüsü yaya halindeki genç kadına çarptı.
 • 05
  Vakıfköy Kent Parkı’nda sona doğru
  Altyapıdan ulaşıma, eğitimden tarihi ve kültürel mirasın ayağa kaldırılmasına kadar her alanda hayata geçirdiği yatırımlarla Bursa’yı geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın yeniden ‘yeşille’ anılması için çevre yatırımlarında da hız kesmiyor. Yeni dönemde Bursa’ya 1,5 milyon metrekare yeni yeşil alan kazandırmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, ağırlıklı olarak Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine hitap eden Hüdavendigar Kent Parkı’na benzer […]