21° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

ÇEVRE YOLUNDA SAHTE ALTIN KOVALAMACASI

İnegöl’de polis ile kuyumcular çarşısında sahte altın satmaya çalışan  araç arasında yaşanan kovalamaca nefesleri kesti. İtfaiye kavşağında başlayan kovalamaca cerrah ışıklı kavşakta son buldu. Alınan bilgilere göre kuyumcular çarşısında sahte altın satmaya çalışırken kuyumcu esnafının altının sahte olduğunu anlamasıyla şüpheliyi emniyet birimlerine bildirdi. Şüpheli şahıs yakalanmamak için aracına binip hızla bölgeden uzaklaştı, Ancak polisler ile şüpheli […]
Gündem - Ekim 25, 2017 5:08 pm A A

Bu haber 1190 kez okundu.
Gündem - 5:08 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Hırsızlar Adliye’ye sevk edildi !
  İnegöl’de Büfeci esnafını canından bezdiren 3 hırsız İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla kıskıvrak yakalandı.
 • 03
  İsteyen pazarcı tezgahını açabilecek !
  Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yaşanan karışıklıklar vatandaşları da arada bıraktı.
 • 04
  Güçlü altyapı, sağlıklı çevre
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, şehrin 2050 yılına kadar kesinlikle su sıkıntısı çekmemesi için gerekli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza kaliteli ve kesintisiz içme suyu temin edebilmek için yaklaşık 400 milyon liralık yeni yatırımları şehrimize kazandırıyoruz” dedi.
 • 05
  ÇOCUK HASTALAR UNUTULMADI !
  Maske üretiminde örnek bir çalışma ortaya koyan İnegöl Belediyesi, Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi ve İnegöl Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklar için hazırlanan maskeleri hastane yöneticilerine teslim etti. Belediye Başkanı Alper Taban, her ihtiyaca yönelik maske üretmeye devam edeceklerini söyledi.
şanlıurfa araç kiralama