Kısa süreli yağmur
 • EURO 6.61
 • DOLAR 6.12

CEZA YAĞDI

Alışverişin can damarı olan Sarraflar Çarşısı’na giren bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosiklet sürücülerine ceza yağdı. Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri ile İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çarşı giriş ve çıkışlarında bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosikletlere kontroller yapıyor. Belediyenin aldığı karara göre Sarraflar Çarşısı’nda yaya olarak gezen vatandaşları rahatsız eden bisiklet, elektrikli […]
GENEL - Mayıs 24, 2016 11:37 am A A

Alışverişin can damarı olan Sarraflar Çarşısı’na giren bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosiklet sürücülerine ceza yağdı.

Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri ile İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çarşı giriş ve çıkışlarında bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosikletlere kontroller yapıyor.
Belediyenin aldığı karara göre Sarraflar Çarşısı’nda yaya olarak gezen vatandaşları rahatsız eden bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosikletler artık çarşıya giremeyecek.
Geçen hafta başlayan yasağa uymayanlara bugün ceza yağdı.
Yasağa riayet etmeyip çarşıya giren sürücülerin her birine trafik levhalarına uymadıkları gerekçesiyle 92 lira ceza kesild

Bu haber 1030 kez okundu.
GENEL - 11:37 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bu müze hep açık!
  Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Bursa Büyükşehir Belediyesi müzelerini dijital platforma taşıyor!
 • 02
  Harmancık ekonomisine can suyu
  Kırsal kalkınmanın sağlanması hedefiyle 2013 yılında hizmete açtığı Keles Süt Ürünleri Tesisiyle bölge çiftçisine can suyu olan, kaliteli tohum, fide ve fidan dağıtımlarının yanı sıra yüksek verimli hayvan ırklarını üreticiyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Harmancık ekonomisine artı değer sağlayacak bir adım daha attı.
 • 03
  Kovalamaca sonucu yakalandılar
  Bursa’da kesinleşmiş hapis kararı bulunan 2 firari kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalandı.
 • 04
  Bursa’da 4 belediye 19 işçi alacak
  İŞKUR sitesinde yer alan bilgilere göre Bursa’da 4 belediye 19 işçi istihdamı sağlayacak.
 • 05
  Erhan Demirden taraftarları maça davet etti
  İnegölspor Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Demirden, Pazar günü saat 13.30’da sahasında ağırlayacakları Sarıyer maçına tüm ilçe halkını davet etti.