16° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

CEZA YAĞDI

Alışverişin can damarı olan Sarraflar Çarşısı’na giren bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosiklet sürücülerine ceza yağdı. Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri ile İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çarşı giriş ve çıkışlarında bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosikletlere kontroller yapıyor. Belediyenin aldığı karara göre Sarraflar Çarşısı’nda yaya olarak gezen vatandaşları rahatsız eden bisiklet, elektrikli […]
GENEL - Mayıs 24, 2016 11:37 am A A

Alışverişin can damarı olan Sarraflar Çarşısı’na giren bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosiklet sürücülerine ceza yağdı.

Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri ile İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çarşı giriş ve çıkışlarında bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosikletlere kontroller yapıyor.
Belediyenin aldığı karara göre Sarraflar Çarşısı’nda yaya olarak gezen vatandaşları rahatsız eden bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosikletler artık çarşıya giremeyecek.
Geçen hafta başlayan yasağa uymayanlara bugün ceza yağdı.
Yasağa riayet etmeyip çarşıya giren sürücülerin her birine trafik levhalarına uymadıkları gerekçesiyle 92 lira ceza kesild


Bu haber 1460 kez okundu.
GENEL - 11:37 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gece depremler peşpeşe geldi !
  Türkiye beşik gibi sallanmaya devam ediyor.
 • 02
  Dengesini kaybedip uçuruma düştü !
  Bursa’da, ailesiyle birlikte gezi amaçlı gittiği şelale yakınlarında dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten yuvarlanan D.E. (44), AFAD ve JAK ekiplerince kurulan halatlı istasyon yardımıyla kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan D.E.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 03
  İnegöl’de korku dolu anlar !
  Mahmudiye Mahallesi Kısmet Sokak üzerinde bulunan mobilya fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 • 04
  İnegöl’de son durum ne ?
  Alınan önlemlere, yapılan çağrılara rağmen, önüne bir türlü geçilemeyen korona virüs hızlı artışını İnegölde de sürdürüyor .
 • 05
  Araç sahiplerine müjdeli haber !
  Benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş indirime gidilecek.