18° Açık
 • EURO 6.28
 • DOLAR 5.66

CHP İlçe Başkanı Büyükışıklar’a Saldırı

İddiaya göre dün saat 17:30 sularında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylemlerinden rahatsız olan E.K parti binasına gelerek sözlü ve fiili saldırıda bulunduğu iddia edildi. Parti binasındaki yetkililerin olayı emniyet ekiplerine bildirmesiyle teşkilat binasına gelen ekipler şahsı gözaltına alarak ifadesinin alınması üzerine Alanyurt polis karakoluna götürdü. İRGİL’DEN KINAMA CHP Bursa Millet Vekili Ceyhun İrgil sosyal […]
GENEL - Ekim 19, 2016 8:13 pm A A

İddiaya göre dün saat 17:30 sularında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylemlerinden rahatsız olan E.K parti binasına gelerek sözlü ve fiili saldırıda bulunduğu iddia edildi.

Parti binasındaki yetkililerin olayı emniyet ekiplerine bildirmesiyle teşkilat binasına gelen ekipler şahsı gözaltına alarak ifadesinin alınması üzerine Alanyurt polis karakoluna götürdü.

İRGİL’DEN KINAMA

CHP Bursa Millet Vekili Ceyhun İrgil sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamayla, ”Dün 17.30 sıralarında 177 promil alkollü 1984 doğumlu şartlı salıverilmiş bir şahıs ilçe başkanımız Halil Büyükışıklar’ı öldürmeye geldiğini söyleyerek İnegöl İlçe Başkanlığı’na bıçaklı saldırıda bulunmuştur. Bu alçakça saldırıyı kınıyorum.
Şahıs ifadesinde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarına sinirlenerek tepki olarak saldırıyı gerçekleştirdiğini ifade etmiştir. Başkanımız ve örgütümüze geçmiş olsun.” sözleri yer aldı.

k-k

Bu haber 3060 kez okundu.
GENEL - 8:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu
  İnegöl Belediespor, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ile sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.
 • 02
  Karamollaoğlu HDP’li belediyeleri savundu
  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, üç HDP’li belediyeye kayyum atanmasına Twitter adresinden tepki gösterdi.
 • 03
  Halk otobüsü yaya kadına çarptı
  İnegöl’de Baykoca Mahallesi’nde meydana gelen kazada özel halk otobüsü yaya halindeki genç kadına çarptı.
 • 04
  Vakıfköy Kent Parkı’nda sona doğru
  Altyapıdan ulaşıma, eğitimden tarihi ve kültürel mirasın ayağa kaldırılmasına kadar her alanda hayata geçirdiği yatırımlarla Bursa’yı geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın yeniden ‘yeşille’ anılması için çevre yatırımlarında da hız kesmiyor. Yeni dönemde Bursa’ya 1,5 milyon metrekare yeni yeşil alan kazandırmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, ağırlıklı olarak Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine hitap eden Hüdavendigar Kent Parkı’na benzer […]
 • 05
  İnegöl’de yılan şoku!
  Eymir mahallesinde meydana gelen olayda yılan tarafından bacağından ısırılan kadın hastanede tedavi altına alındı.