-3° Kapalı
 • EURO 6.58
 • DOLAR 5.93

CHP’DEN SERT ELEŞTİRİ

İshakpaşa Cami çevresindeki yeşil alanlar, Büyükşehir Belediyesi’nin kentsel tasarım projesi ile betona dönüştürülmesine bir tepkide  CHP’den tepki geldi. CHP İnegöl ilçe başkanı Necmi Demir “İnegöl’de halkımızın vatandaşlarımızın nefes alacağı yer kalmadı. Burası taştan yapılmıştır şuanda görmekte olduğunuz gibi burası yükseltildiğinden dolayı camimiz rutubetten kurtulmaz.  Yarın her hangi bir yağışta burası göl alanına döner. Bu vatandaşlarımızın […]
GENEL - Ekim 7, 2017 6:07 pm A A

İshakpaşa Cami çevresindeki yeşil alanlar, Büyükşehir Belediyesi’nin kentsel tasarım projesi ile betona dönüştürülmesine bir tepkide  CHP’den tepki geldi.

CHP İnegöl ilçe başkanı Necmi Demir “İnegöl’de halkımızın vatandaşlarımızın nefes alacağı yer kalmadı. Burası taştan yapılmıştır şuanda görmekte olduğunuz gibi burası yükseltildiğinden dolayı camimiz rutubetten kurtulmaz.  Yarın her hangi bir yağışta burası göl alanına döner. Bu vatandaşlarımızın nefes alabileceği yerin bu şekilde yok edilmesine razı değiliz. Biz CHP olarak bu yapıyı biz yapmış olsaydık büyük eleştiri alırdık camiyi kapattılar caminin önüne tuvalet yaptılar derlerdi ama biz iyi yapılan hiç bir şeye karşı gelmeyiz ama şu yapıya tamamen karşıyız. Vatandaşlarımızın buradan şikâyetçiler biliyoruz. Biz yalnız ilçe başkanlığı olarak CHP Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi sözcümüzü getirdik şurayı kendisi de görsün mecliste İnegöl Belediye Başkanımıza Büyükşehir Belediye Başkanımıza bu konuyu iletsin” dedi.

AĞAÇLAR YIKILACAK

Ağaçların 1-2 seneye yıkılacağını söyleyen Demir “İnsanların bir araya gelecekleri muhabbet edebilecekleri bir yeri harap etmenin hiçbir manası yok. Ben yaptım ben ettim anlayışı ile bu düzen yürümez. Yarın burada beton dökecekler bu ağaçlarımızın 1-2 sene sonra yıkılacaktır. Bunun bedellerini camimiz ödeyecek buradaki vatandaşlar ödeyecek.  “

Bu haber 780 kez okundu.
GENEL - 6:07 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Batman Belediyesi’nde taciz skandalı
  HDP’li Batman Belediyesi’nde taciz skandalı yaşandı. Yaşanan bu olay ise sosyal medyada tepkilerin odağı oldu.
 • 02
  İnegöl’de emniyet göz açtırmıyor
  İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şehrin huzur ve güvenliği için yapılan yol uygulamalarında ruhsatsız silah ve uyuşturucu madde yakalanırken 4 kişi hakkında ise işlem yapıldı.
 • 03
  İnegöl’de mahalle mahalle acil toplanma alanları
  Deprem konusunda bilgi toplamaya çalışan vatandaşlar e-devlet üzerinden afet zamanında acil toplanma alanlarını il, ilçe, mahalle ve sokak ismini girerek ev ve iş yerlerine en yakın toplanma alanlarının yerlerini öğrenebiliyorlar.
 • 04
  MHP’li Başkan intihar etti
  MHP Gürsu İlçe Başkanı Ali Osman Beysir, intihar ederek yaşamına son verdi.
 • 05
  İnegöl’de deprem
  Kandilli Rasathanesi, merkez üssü Manisa Akhisar olan 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.