10° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

ÇİFTÇİLER MEMUR EYLEMİ

İnegöl Belediyesi önünde toplanan bir grup çiftçi, Ziraat Bankası’nda çalışan bir memurun tayinini çıkardığı iddiasıyla AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’e tepki gösterdi. İnegöl’de toplanan 100 dolayında çiftçi, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’e tepki gösterdiler. Sebebi ise Ziraat Odası seçimlerinde Sezai Çelik’e rakip olan Sinan Kağan’a destek olan bir banka çalışanın tayininde rol oynaması. […]
Güncel - Şubat 23, 2015 8:28 pm A A

İnegöl Belediyesi önünde toplanan bir grup çiftçi, Ziraat Bankası’nda çalışan bir memurun tayinini çıkardığı iddiasıyla AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’e tepki gösterdi.

İnegöl’de toplanan 100 dolayında çiftçi, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’e tepki gösterdiler. Sebebi ise Ziraat Odası seçimlerinde Sezai Çelik’e rakip olan Sinan Kağan’a destek olan bir banka çalışanın tayininde rol oynaması.

BÖYLE VEKİLLER İSTEMİYORUZ”

Çiftçiler adına açıklama yapan Ziraat Odası delegelerinden Kerem Durmuş, “Biz AK Parti seçmeni olarak, AK Parti’ye Hüseyin Şahin İnegöl’de millet bölsün, parçalasın, adam kayırsın, hatta ilçemizde yapılan Ziraat Odası seçimlerinde tarafsızlığını korumayıp, taraf tutsun diye bununla da kalmayıp, sadece ve sadece kendi egolarını tatmin etmek için rakip oda başkan adayının memur olan arkadaşının ısrarla başka yere tayini çıkartsın diye, garip bir memurun böyle bir kış gününde işiyle, aşıyla, eviyle, çocuklarının okulu ile oynasın diye oy vermedik. Gitsin ülkemiz için hayırlı işler yapsın, ülkemizin refah seviyesinin artmasına, yükselmesine çalışsın, tüm şer odakları ile mücadele yapılsın istedik ama Sayın Şahin bunlarla uğraşmayıp bunlara kafa tutmak yerine İnegöl’de garip, tek amacı çocuklarına ve eşine aş götürmek olan memurlarla uğraşmayı seçmiştir. Biz AK Parti seçmeni olarak böyle bir vekil istemiyoruz. Onun için gelecek seçimlerde ‘Başkanlık’ sistemi için birlik olmaya evet, Hüseyin Şahin’e hayır diyoruz. 400 vekil çıkartmak için tüm gücümüzle çalışmaya evet, böyle vekillere hayır” şeklinde konuştu

 


Bu haber 1060 kez okundu.
Güncel - 8:28 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İç İşleri Bakanlığı’ndan Son Dakika Genelgesi
  Cumhurbaşkanı kabine toplantısı sonrasında yapmış olduğu basın toplantısında sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştı. Sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili son dakika genelgesi’ni İçişleri Bakanlığı yayınladı.
 • 02
  Renault 15 bin kişiyi işten çakaracak !
  Fransız otomobil devi Renault, önümüzdeki günlerde 10 bin 400’ü dünya genelinde, 4 bin 600’ü Fransa’da olmak üzere 15 bin kişiyi işten çıkaracak.
 • 03
  Günlük bilanço açıklandı !
  Türkiye’de son 24 saatte 1182 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 30 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 160 bin 979, can kaybı 4 bin 461 oldu. Bakan Koca: “Test sayısı düne göre 1,6 oranında arttı. Yeni vaka sayısı öngörülebilir seviyede. İyileşen hasta sayımızsa dünden 290 fazla. Gelecek günler, MASKE VE SOSYAL MESAFE KURALININ HER İKİSİNE BİRLİKTE uymamıza […]
 • 04
  Cumhurbaşkanı önemli konularda açıklama yaptı !
  Tarabya’daki Huber Köşkü’nde gerçekleştirilen kabine toplantısı, 4 saat sürdü.
 • 05
  Ümitalan’da korkutan kaza !
  Bursa Ankara yolu ümitalan mevkinde meydana gelen kazada 2 otomobil çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile taklalar atan araçta iki kişi yaralandı.
şanlıurfa araç kiralama