14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Çöpler İnegöl’e Gelecek !

Çöplerin İnegöl’deki Yeni Yörük köyünde bulunan katı atık depolama tesisine getirlimesi konusunda mecliste yapılan oylamada Mhp, İyi Parti ve Chp’nin red oylarına rağmen Ak Parti’nin oyları ile kabul edildi.
GENEL - Haziran 3, 2020 9:05 pm A A

Uzun süredir İnegöl gündeminde büyük eleştiri konusu olan çöp konusu bugün İnegöl Belediye Meclisinde yapılan oylama sonucunda karara bağlandı.

Meclis toplantısında MHP, İYİ Parti ve CHP Meclis üyeleri çöpün  İnegöl’e getirilmesine karşı çıkarak gerek Büyükşehir’e gerekse İnegöl Belediyesine eleştirilerde bulundu.Yaşanacak sıkıntılar dile getirilerek teklifin iptal edilmesi yönünde görüş bildirmesine rağmen , Çöplerin İnegöl’deki Yeni Yörük köyünde bulunan katı atık depolama tesisine getirlimesi konusunda mecliste yapılan oylama Ak Parti oylarıyla kabul edildi.


Bu haber 1430 kez okundu.
GENEL - 9:05 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemalpaşa Mahallesine 90 araçlık otopark !
  İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde Hicran Sokak ve civarında 3 ayrı noktada toplamda 90 araçlık otopark yapımı için çalışmalara başladı.
 • 02
  Büyükşehir’den öğrencilere hijyen seti !
  Koronavirüs salgını sürecinde ertelenen yüz yüze eğitimin başladığı hafta öğrencilere kestane şekeri dağıtan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu sefer de ilkokul 1. sınıflar ve okul öncesi öğrencilere hijyen ve eğitim setlerini ulaştırdı.
 • 03
  İnegöl’de film gibi kaza !
  Cuma Mahallesi’nde tabela değiştiren bir işçi kayan merdivenden düşmemek için atlayınca merdiven, o esnada bölgeden geçen bir kadının üstüne düştü. Görünmez kaza sonucu kadın yaralandı.
 • 04
  Covid – 19 denetimleri sürüyor
  Kaymakam Şükrü Görücü ile Belediye Başkanı Alper Taban, sokak sokak cadde cadde gezerek covid-19 denetimlerini sürdürüyor. Esnaflar ve vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları noktasında uyarılıyor.
 • 05
  İnegöl Osb’den uzaktan eğitime yakın destek !
  Koronavirüs sürecinde eğitimlerini uzaktan alan öğrencilerin tablet bilgisayar ihtiyacını karşılamak için Kaymakamlık uhdesinde; İnegöl Belediyesi, İnegöl Kent Konseyi ve İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile başlatılan kampanyaya İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nden (İnegöl OSB) destek geldi.