seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Çorum’da Deprem

AFAD, Çorum’un Bayat ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydan geldiğini açıkladı.
3. Sayfa - Aralık 17, 2021 1:45 pm A A

FAD’ın internet sitesinde yer alan bilgilere göre Çorum’un Bayat ilçesinde saat 12.28’de yerin 7.06 km altında 4,1 büyüklüğünde deprem meydan geldi. Söz konusu deprem vatandaşlarda panik yarattı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesinin verilerine göre ise deprem 4.0 büyüklüğünde yerin 5.0 km altında gerçekleşti.

resim yükle

Bu haber 680 kez okundu.
3. Sayfa - 1:45 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa itfaiyesi 19 bin olaya müdahale etti
  Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, 2021 yılında il genelinde 9166’sı yangın, 9669’u arama kurtarma ve 329’u diğer itfaiye olayları olmak üzere toplam 19 bin 164 olaya müdahale etti. Toplam 4518 olayla arazi otluk ve çöplük yangınları ilk sırada yer alırken, bunu 1587 olayla konut yangınları takip etti. İtfaiyenin verilerine göre, Bursa’da 2946 olayla en fazla itfaiye olayının yaşandığı gün ise pazartesi oldu.
 • 02
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.
 • 03
  Evlere mutfaklara ateş düştü !
  CHP İnegöl İlçe Sekreteri Bengül Kavlan, dolardaki düşüşün fiyatlara yansımamasını ‘vatandaşın hayal kırıklığı’ olarak değerlendirdi.
 • 04
  O Suriyeliler yakalandı !
  Sosyal medya hesabı üzerinden Türk kadınlarına hakaret eden iki Suriye uyruklu şahıs hakkında karar verildi.
 • 05
  Alternatifler çoğaltılmalı !
  Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İlhan Baykan, Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi ile Ağaç İşleri çıkışını bağlayan kavşakta başlayan çalışmanın kazaları önleyeceğini, ancak trafik yükünü artıracağını söyledi.