-16° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Cüneyt Biçer Şanlıurfaspor’da

Şanlıurfaspor kötü gidişatın faturasını Teknik Direktör Alper Avcı’ya çıkardı.Alper Avcı ile yolları ayıran Şanlıurfaspor teknik direktörlük koltuğuna son olarak İnegölspor’u çalıştıran Cüneyt Biçer’i getirdi.
GENEL - Ocak 12, 2021 10:57 pm A A
Şanlıurfaspor’a Teknik Direktör dayanmıyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Misli.com 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Şanlıurfaspor‘da dün Teknik Direktör Mustafa Alper Avcı ile yollar ayrıldı.

Kötü gidişin faturası teknik direktöre kesilirken, yaşanan bu gelişmenin ardından Şanlıurfasporda dördüncü teknik direktör ile yollar ayrılmış oldu.Şanlıurfaspor teknik direktörlük görevine son olarak İnegölspor’u çalıştıran Cüneyt Biçer getirdi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 13910 kez okundu.
GENEL - 10:57 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Dev firmalara inceleme !
  Migros, Carrefoursa, Teknosa, Tekzen, Metro, Media Market, Vatan unvanlı yedi markete inceleme başlatıldı.
 • 02
  ZORUNLU DEPREM SİGORTASINDA TARİFE DEĞİŞTİ
  Tüm ev ve iş yeri sahiplerinin yaptırması gereken Zorunlu Deprem Sigortası’nda değişiklik yapıldı. Her yıl güncellenen tarifeler Resmi Gazete’den duyuruldu.
 • 03
  İŞTE NORMALLEŞME PLANI
  Koronavirüste vaka sayılarında yüzde 60’a varan gerileme ve aşılama çalışmalarıyla birlikte salgın yasaklarında esneme gündeme geldi.
 • 04
  Grev kararı alındı !
  İnegöl Belediyesi ile işçi sendikası arasında yapılan toplu sözleşme görüşmesi sendikanın teklifi yetersiz bulmasıyla son buldu. Yapılan son pazarlığın da sonuçsuz kalmasıyla işçilerin greve gideceği iddia edildi.
 • 05
  Komşuda kardeş kavgasında kan aktı!
  Komşuda 27 yaşındaki abi, 19 yaşındaki kardeşini 25 kez bıçaklayarak öldürdü.