seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Dağı taşı her yeri ekin !

Rusya ve Ukrayna’nın dünya tahıl ihtiyacının yüzde 60’ını karşıladığını söyleyen Binali Yıldırım çiftçilere seslendi. Yıldırım, “Bunlar olmayınca gıda, tarım ürünleri önemli hale gelecek. Deliler gibi ekin, dağı taşı ekin” dedi.
EKONOMİ - Mart 27, 2022 10:59 am A A

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İstanbul Sancaktepe ilçesinde düzenlenen AK Parti Sancaktepe Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı.

Rusya ve Ukrayna’nın dünya tahıl ihtiyacının yüzde 60’ını karşıladığını ifade eden Yıldırım, şunları söyledi: Bu iki ülke dünyanın tahıl ihtiyacının yüzde 60’ını karşılıyor. Şimdi bunlar yok, bunlar olmayınca ne olacak gıda, tarım ürünleri önemli hale gelecek. Sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde gıdaya erişimde sorunlar yaşanacak. Bunun farkındayız öncü göstergeleri görüyoruz ve gerekli tedbirleri de hükümetimiz alıyor. Birkaç konuşmamda tarıma çok dikkat çektim, vatandaşlara dedim ki ekin, deliler gibi ekin, dağı, taşı ekin. Merak etmeyin devletimiz sizin maliyetlerinizi biliyor, gereken desteği verecek. Yeter ki siz ekin çünkü artık gıda petrolden de altından da önemli hale geldi.


Bu haber 510 kez okundu.
EKONOMİ - 10:59 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ