seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

DAHA İYİ OLACAĞINI UMUT EDİYORUM

İnegölspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, Antalya kampı ile Pazar günü saat 13.00’da ikinci yarının ilk maçında sahamızda ağırlayacağımız Ankaraspor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.
GENEL - Ocak 13, 2022 2:27 pm A A

Bordo beyazlı ekip, 1 hafta süren Antalya kampının ardından kulüp tesislerinde toplanarak, Ankaraspor maçı hazırlıklarına başladı.

Antrenman sonrası açıklama yapan Teknik Direktör Şaban Yıldırım, “Çok uzun olmayan bir aramız vardı. Mümkün olduğunca iyi değerlendirmek istedik. Tabi yoğun antrenmanlar yaptık. Antrenman planlamamızda en yoğun yapabileceğimiz kısım aralık orasıydı. Orayı öyle geçirmek istedik. Yoğun bir program oldu. Fakat yağmurdan dolayı birkaç gün erken dönmek zorunda kaldık. Sorun yok. Zaten biz olabildiğince programımızı uygulamıştık. Bu hafta artık ikinci yarı maçlarımız başlıyor. Orada yaptığımı antrenmanların, çalışmalarımızın umarım semeresini inşallah alırız diye düşünüyorum. İkinci yarının herkes için daha iyi olmasını temenni ediyorum. Aynı zamanda bizim içinde inşallah daha iyi olacağını umut ediyorum.”dedi.

Devre arası transfer çalışmaları hakkında da konuşan Yıldırım, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“Bizim belli sınırlarda bir bütçemiz var. Olabildiğince biz elimizdeki kaynakları verimli kullanmak durumundayız. Transfer edilen oyuncular bizim bildiğimiz oyuncular. Daha önce çalıştığımız oyuncular. Yılmaz ile çalışmadım ama Yılmaz’ı da dışarıdan biliyorum. Yakından ilk defa çalışıyorum. Umarım oda faydalı olacaktır. Şuan aldığımız oyuncuların antrenman performanslarından son derece memnunum. İnşallah maçada yansıyacaktır. İyi transferler olduklarını düşünüyorum. İnşallah hepimize fayda sağlayacaklardır. Takım içerisindeki rekabetinde birazcık daha artıp, birbirlerini yukarı çekecek şekilde bir ortam oluşacağını ümit ediyorum.”


Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 2:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  DAHA İYİ OLACAĞINI UMUT EDİYORUM
  İnegölspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, Antalya kampı ile Pazar günü saat 13.00’da ikinci yarının ilk maçında sahamızda ağırlayacağımız Ankaraspor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 02
  OLCAY KARAKAYA “KAMPTAN SONRA TRANSFER YAPABİLİRİZ”
  Kafkasspor yönetim kurulu üyesi Olcay Karakaya ikinci yarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 03
  Genç kadından acı haber geldi !
  Kahramanmaraş’ta yalnız yaşayan 30 yaşındaki Meryem Nacar isimli kadın evinde ölü bulundu. 
 • 04
  Kılıçdaroğlu ; bizde sütten çıkmış ak kaşık değiliz !
  Kılıçdaroğlu: Türkiye’nin helalleşmeye ihtiyacı var, biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz, hatamız, yanlışımız oldu.
 • 05
  Algı operasyonu yapılıyor !
  Katıldığı bir TV programındaki “Ben tasarrufa dikkat ediyorum. Ben gidip kasaba 100 lira verip et almıyorum. Gidip kuzuyu kestiriyorum ya da toplu bir hayvanı oradan parçalayıp alıyorum” sözleri eleştirilen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “Bazı çevreler farklı noktalara çekmeye gayret ettiler. Sözlerim yanlış yerlere çekildi, algı operasyonu” açıklamasını yaptı.