18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

Darbe Üstüne Darbe Vuruluyor

İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı birimler son 24 saatte şehrin muhtelif yerlerinde yapmış oldukları asayiş uygulamalarında çeşitli miktarlarda  esrar ve metamfetamin adı verilen uyuşturu madde ile biri Glock marka olmak üzere toplamda 3 adet ruhsatsız tabanca , bir adet tüfek ve tabanca ve tüfeklere ait şarjör ile çok sayıda mermi ele geçirildi . Konularla alakalı olarak […]
3. Sayfa - Haziran 9, 2019 10:13 pm A A

İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı birimler son 24 saatte şehrin muhtelif yerlerinde yapmış oldukları asayiş uygulamalarında çeşitli miktarlarda  esrar ve metamfetamin adı verilen uyuşturu madde ile biri Glock marka olmak üzere toplamda 3 adet ruhsatsız tabanca , bir adet tüfek ve tabanca ve tüfeklere ait şarjör ile çok sayıda mermi ele geçirildi .

Konularla alakalı olarak 11 şahıs gözaltına alınıp haklarında adli işlem yapıldı.

 

Bu haber 200 kez okundu.
3. Sayfa - 10:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.