12° Sisli
 • EURO 6.50
 • DOLAR 5.89

Derbi Öncesi Gergin Dakikalar

Bir gurup Beşiktaş taraftarı Fenerbahçeliler derneği önünde kargaşa yaşattı.
GENEL - Nisan 19, 2018 7:44 pm A A

Bu akşam Ziraat Türkiye Kupasında karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi öncesi bir gurup Beşiktaş taraftarı İnegöl’de Fenerbahçeliler Derneği önünde patlayıcı ses bombası atarken kısa süreli kargaşa yaşandı.

Bir gurup Beşiktaş taraftarı Atatürk bulvarı üzerinden belediye meydanına giden yolda takımları için tezahüratta bulunurken yol üzerinde bulunan Fenerbahçeliler derneği önünde kısa süreli kargaşa yaşandı. Patlayıcı ses bombalarının atılması üzerine caddede panik yaşandı.

Kısa sürede yaşanan kargaşada yaralanan olmadı. Öfkeli kalabalık dakikalar içerisinde olay yerinden uzaklaştı.

Bu haber 260 kez okundu.
GENEL - 7:44 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  7 bin polis adayı alınacak
  Emniyet Genel Müdürlüğü, polis alımlarını Polis Akademisi Başkanlığı aracılığıyla gerçekleştirecek.
 • 02
  Sınır ötesi operasyonda son durum
  Türkiye’nin Suriye’deki 3. kapsamlı askeri operasyonu olan ‘Barış Pınarı Harekâtı’ 9 Ekim saat 16:00’da başladı.
 • 03
  Mehmetçik’e anlamlı bağış
  İnegöl Ziraat odası meclis üyeleri Ekim ayı meclisinde aldıkları karar ile dikkatleri üzerlerine çekerek gururlandırdılar. İnegöl Ziraat odası Ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile meclis üyeleri huzur parası adı altında toplanan tüm geliri, yani 2 bin 600 Türk lirasını Mehmetçik vakfına bağışladılar. İnegöl Ziraat odasında makamında Basın Mensupları ile bir araya gelen İnegöl Ziraat […]
 • 04
  Fikret Fidan resmen Başkan oldu
  İyi Parti İnegöl İlçe Teşkilatı’nda uzun süredir beklenen Fikret Fidan başkanlığı partinin genel merkezi tarafından onaylandı.
 • 05
  Toplantı Ayrı Bir Heyecan Kattı
  Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Teyfik Demirhan başkanlığındaki Orhaniyespor yönetimi , şehir olarak hayali kurulan ve İl Olmayı sembolize eden 82 no’lu Orhaniyespor formasını Belediye Başkanı Alper Taban’a takdim etti.