seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

DERHAL SEÇİM KARARI ALIN

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Asgari ücretliye verdiğiniz zam sadece bir günde 425 TL eridi!” diyerek acil seçim talebinde bulundu.
EKONOMİ - Aralık 17, 2021 6:27 pm A A

Türk Lirası’nın yabancı birimleri karşısında yaşadığı büyük değer kayıplarının ardından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’ndan bir kez daha erken seçim çağrısı geldi.
Twitter hesabından bir açıklama yapan Davutoğlu, “Kaşıkla verdiniz, kepçeyle alıyorsunuz!” diyerek, yeni asgari ücret olarak belirlenen 4250 TL’nin dolar olarak karşılığının bu yana 25 dolar (425 TL) daha değer kaybına uğradığını belirtti.
“Asgari ücretliye verdiğiniz zam sadece bir günde 425 TL eridi!” vurgusu yapan Davutoğlu, “Yeter artık! Kaçamazsınız, acilen seçim kararı alın!” çağrısında bulundu.

resim yükle

Bu haber 460 kez okundu.
EKONOMİ - 6:27 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.
 • 02
  Evlere mutfaklara ateş düştü !
  CHP İnegöl İlçe Sekreteri Bengül Kavlan, dolardaki düşüşün fiyatlara yansımamasını ‘vatandaşın hayal kırıklığı’ olarak değerlendirdi.
 • 03
  O Suriyeliler yakalandı !
  Sosyal medya hesabı üzerinden Türk kadınlarına hakaret eden iki Suriye uyruklu şahıs hakkında karar verildi.
 • 04
  Alternatifler çoğaltılmalı !
  Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İlhan Baykan, Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi ile Ağaç İşleri çıkışını bağlayan kavşakta başlayan çalışmanın kazaları önleyeceğini, ancak trafik yükünü artıracağını söyledi.
 • 05
  O YETKİ BELEDİYELERDEN ALINIP VALİLİKLERE VERİLDİ
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla ‘İl tanıtım günleri’ düzenleme yetkisi belediyelerden valiliklere geçti.