seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Derin Siyaset …

İnegöl ortalamaların üzerinde yağan karın etkilerini ve geride bıraktıklarını tartışmaya devam ediyor. İlk kar yağışıyla birlikte başlayan eleştiriler, sibirya üzerinden gelen ikinci hava akımıyla orantılı olarak daha sertleşti diyebiliriz. Bir taraf Büyükşehir belediyesinin üzerine düşeni yapmadığını iddia ederken diğer tarafsa İnegöl Belediyesi ve Alinur Aktaş’ı eleştirilerin hedefi haline getirdi. Peki tüm bu olup bitenlerden Büyükşehir […]
YAZARLAR - Ocak 14, 2015 9:06 am A A

İnegöl ortalamaların üzerinde yağan karın etkilerini ve geride bıraktıklarını tartışmaya devam ediyor. İlk kar yağışıyla birlikte başlayan eleştiriler, sibirya üzerinden gelen ikinci hava akımıyla orantılı olarak daha sertleşti diyebiliriz.
Bir taraf Büyükşehir belediyesinin üzerine düşeni yapmadığını iddia ederken diğer tarafsa İnegöl Belediyesi ve Alinur Aktaş’ı eleştirilerin hedefi haline getirdi. Peki tüm bu olup bitenlerden Büyükşehir mi sorumlu, yoksa hata Alinur Aktaş idaresindeki İnegöl Belediyesinin mi? Sizleri bu sorunun cevabını daha sağlıklı bir şekilde vermek için yaklaşık 1 sene önceye, yani yerel seçimlerin hemen arifesine götürmek istiyorum. Geçen yıl tam bu zamanlarda herkes nefesini tutmuş İnegöl’de yani başkan adayı kim olacak diye merak içindeydi. Numan Kurtulmuş’a yakınlığı ile bilinen Hasan Aydın mı yoksa Bülent Arınç’ın prensi Alinur Aktaş mı yeni başkan adayı olacaktı. Tamda bugünlerde Bursa’da buna benzer bir yarışa sahne oluyordu, Faruk Çelik destek’li eski başkan Recep Altepe ile o dönem Bursa il başkanı olan ve kısmen Arınç destekli Sedat Yalçın’da Büyükşehir başkan adaylığı için yarışıyorlardı. İşte o günlerde Bülent Temelli başkanlığındaki ilçe teşkilatı üstü örtülü de olsa Sedat Yalçın’ı destekliyor ve ters köşeye yatıyordu. Artık tüm bu olup bitenlerden Büyükşehir’in İnegöl’e 1 senedir tabela ve kaldırım taşı boyama çalışması dışında çivi çakmadığını daha iyi anlayabiliriz. İnegöl’e karşı yeterince özenli davranmayan Recep Altepe böylelikle Alinur Aktaş’ı İnegöl kamuoyunun önüne atarak halkla karşı karşıya mı getirmek istiyor bilinmez.
Şimdi İnegöl’de bizler öfkeli bir şekilde Altepe’ye bilenirken madalyonun diğer yüzünü de dikkatlerden kaçırmamalıyız. Başkanlar arasındaki bu gizli çekişme İnegöllü hemşerilerimizin umurunda bile değil. Gerek Altepe gerekse Aktaş İnegöl’den oy anlamında en üst seviyede destek almışlardır.İnegöl halkı bunun karşılığını da sonuna kadar beklemektedir.Özellikle Altepe’nin İnegöl’ü çok fazla ihmal ettiğini ve halkın bunu zamanı geldiğinde unutmayacağını hatırlatalım.
SAYGILARIMLA…

YAZARLAR - 9:06 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kahreden haber şehitlerimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde terör örgütü tarafından yapılan saldırı sonucu 2 askerin şehit olduğunu duyurdu.
 • 02
  3 çocuk babası boğularak can verdi !
  Bursa’da 3 çocuğunu kurtarmak için suya giren baba suda boğularak hayatını kaybetti.
 • 03
  Vaka sayıları arttı uyarı geldi !
  Vaka sayılarında yaşanan korkunç artışın ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.
 • 04
  Pkk’ya ağır darbe !
  Türk Silahlı Kuvvetleri son bir hafta içinde 47 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirdi.
 • 05
  Modern Hayvan Pazarı İlk Bayramda Yüzleri Güldürdü
  İnegöl Belediyesi’nin Alibeyköy mevkiinde hayata geçirdiği modern hayvan pazarı, görücüye çıktığı ilk bayramda yüzleri güldürdü. Modern hayvan pazarında ihale usulü ile satılan kotralardaki kurbanlık satışlarının büyükbaş hayvanlarda yüzde 98, küçükbaş hayvanlarda ise yüzde 80 oranında olduğu belirtildi.