seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Devlet Bahçeli’den İBB Açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.
GENEL - Ocak 5, 2022 9:43 pm A A

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “İBB’de işe alınan kişilerden 557’sinin terör örgütleri ile ilişkili olduğu iddiası üzerine, İçişleri Bakanlığı’nın teftiş mekanizmasını çalıştırması bir idare marifetidir. Bundan rahatsızlık duyanlar, İçişleri Bakanımızı karalamaya yeltenenler, Türk milletinin kripto hasımlarıdır” dedi.

Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü:

“İBB Başkanlığı’na terör örgütleriyle irtibatlı olanların alımıyla ilgili herkes sorumlu değil midir? Belediye başkanı kimlerin işe alınıp alınmayacağını sormayacak mıdır? Hiç haberi yoksa daha tehlikelidir, o zaman da katmerli suçludur. İBB Belediye Başkanı her durumda sorumludur. Suç sabit görülürse, İBB Başkanı bir saniye bile olsa makamını işgal edemez. Sayın Cumhurbaşkanımız ile belediye başkanını karşılaştırmak soysuz bir kıyastır. Terör örgütleriyle bağlantılı olanların belediyeye alınması konusunda müfettişler görevlendirildi, ne var bunda? Suç sabit görülürse bundan sonraki etap mahkemelerdir.”

Bahçeli, “Doğal afetler peş peşe sükun etti. Sel ve heyelanlar karabasan gibi çöktü. 2022 yılında aynı felaketlerin bir daha tekerrür etmemesini niyaz ediyorum. Yaralarımız sarılmış, fidanlar yeşermeye başlamıştır” dedi.

EKONOMİDEKİ GELİŞMELER: VATANDAŞIMIZI CANAVARA EZDİRMEYECEĞİZ

Ekonomideki son gelişmeleri değerlendiren Bahçeli şunları söyledi:

“Kur ve fiyat artışları ülkemizin belini kurmak için projelendirilmiştir. Ekonomik operasyonlara, diplomatik tuzaklara karşı milletimizle, devletimizle, hükümetimizle aynı yerdeyiz. 20 Aralık tedbirleriyle döviz kurundaki düşüşlerin fiyatlara yansıması adil ve ahlaki bir beklentidir. 2021 yılında enflasyon yüzde 36,08’e tırmanmıştır. Salgın dönemi ve döviz kuru enflasyonu tetiklemiştir. Hiçbir vatandaşımızı bu canavara ezdirmeyeceğiz. Hayat pahalılığı kaderimiz değildir. İlerleyen aylarda faiz, enflasyon, döviz kuru makul seviyelere gerileyecektir. Türkiye zaferi kazanacaktır. Kamu kurumlarının kapısında siyaset yapan CHP Genel Başkanı ne derse desin, Türkiye büyüyecek, kalkınacak, zenginleşecek Cumhuriyet’in 100’üncü yıldönümü taçlanacaktır. Türkiye’nin imajına, inandırıcılığına, tarihi vasfına gölge düşürmek isteyen zillet ittifakını Cumhur İttifakı şaşkına çevirecektir. Kılıçdaroğlu, ‘şafak sökecek’ diyor. Elhak doğrudur, ancak bu söken şafak onların sonu olacaktır.”

resim yükle

Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 9:43 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ