Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Deydinler Mahallesinde 2 Sokak Parke Taşla Kaplanıyor !

İnegöl Belediyesi, kış mevsimi öncesi son günleri değerlendirerek kırsal mahallelerde yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Deydinler Mahallesinde 2 sokakta 1500 m2 parke taşı uygulaması gerçekleştiriliyor.
GENEL - Aralık 1, 2020 3:54 pm A A

Şehrin dört bir yanında hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, kış mevsimi öncesi son günleri değerlendirerek yapım çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor. Bir yandan pandemiyle mücadele sürerken bir yandan da şehrin ve vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek adına çalışan İnegöl Belediyesi, bu kapsamda Deydinler Mahallesinde altyapısı tamamlanmış 2 sokakta parke taş kaplama çalışmasına başladı.

İNEGÖL BELEDİYESİ HER ALANDA HİZMETE DEVAM EDİYOR

Toplamda 1500 m2 parke taş kaplanacak sokaklarda çalışmalar sürerken, Belediye Başkan Vekili Erdal Akkaya ile Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger, Eşref Yiğit ve AK Parti meclis üyeleriyle parti yöneticileri bugün çalışmaları yerinde inceledi. İnceleme sonrası bir açıklama da yapan Akkaya, “Bugün Deydinler kırsal mahallemizde devam eden parke taş uygulamasını incelemeye geldik. Belediye Başkanımızın covid testinin pozitif çıkması nedeniyle kendisi karantina sürecinde. Ben de yerine vekalet ediyorum. Buradan da başkanımıza acil şifalar diliyorum. Belediyecilik hizmetleri her koşulda ve şartta devam eden hizmetler. Olağanüstü durumlarda da hizmetler aksatılmadan devam ediyor. Bugün pandemi süreci nedeniyle yaşadığımız olumsuz bir tablo var. Ama belediyemiz her alanda, her noktada hizmetlerini sürdürüyor. Bu manda bugün Deydinler Mahallemizde 2 sokakta parke taşı uygulaması çalışmaları sürüyor. Burada yaptığımız uygulamaları mahallelerimizde muhtarlarımızla istişare ederek, ihtiyaçlara binaen imkanlar çerçevesinde yürütmeye çalışıyoruz. Yapılan çalışma hayırlı uğurlu olsun” dedi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3590 kez okundu.
GENEL - 3:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.