23° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Dikkat çeken ziyaret !

Organize suç örgütü lideri olmak suçlamasıyla 16 yıl sonra cezaevinde yatan, Ak Parti ve MHP oylarıyla kabul edilen af ile cezaevinden tahliye edilen Alaattin Çakıcı, Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.
3. Sayfa - Haziran 2, 2020 9:32 pm A A

Organize suç örgütü lideri olmak suçlamasıyla yargılanıp 16 yıl cezaevinde kalan ve nisan ayında TBMM’de kabul edilen İnfaz Yasası değişikliği ile tahliye olan Alaattin Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi parti genel merkezinde ziyaret etti.

Alaatin Çakıcı, Bahçeli ziyaretiyle ilgili sosyal medya platformu Twitter’dan, “Türk dünyasının ve Türk milletinin yaşayan efsanevi lideri, mensup olduğum camianın genel başkanı değerli ağabeyimi genel merkezimizde ziyaret ettim. Kendilerine ve Türk milletine saygılarımla arz ederim.” ifadelerini paylaştı.

DEVLET BAHÇELİ, ÇAKICI’YI ZİYARET ETMİŞTİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 23 Mayıs 2018’de cezaevinden tedavi için hastaneye yatırılan Alaatin Çakıcı’yı Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde ziyaret etmişti. Çakıcı, infaz düzenlemesinin yasalaşmasının ardından geçen nisan ayında cezaevinden tahliye edilmişti.

Alaattin Çakıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında çok sayıda davası bulunuyordu.


Bu haber 1130 kez okundu.
3. Sayfa - 9:32 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.