27° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

DOĞA KOLEJİ KAYAK KULÜBÜ ULUDAĞ’DA

Doğa Koleji Kayak Kulübü öğrencileri, Beden Eğitim Öğretmenleri Ömer Yıldız ve Rengül Kapdan eşliğinde Uludağ’da çalışmalarına başladılar. Öğretmenleri ile birlikte Pazar günü Uludağ Kayak kampına giden öğrencilere kayak eğitmenleri tarafından kayak eğitimi verildi. Çalışmaların her hafta Pazar günü devam edeceği öğrenildi. FİZİKSEL VE SOSYAL GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLIYORUZ Kayak Kulübü kurmalarındaki amacının; öğrencilerin ders dışı sosyal, […]
Eğitim - Aralık 31, 2014 2:30 pm A A

Doğa Koleji Kayak Kulübü öğrencileri, Beden Eğitim Öğretmenleri Ömer Yıldız ve Rengül Kapdan eşliğinde Uludağ’da çalışmalarına başladılar.

Öğretmenleri ile birlikte Pazar günü Uludağ Kayak kampına giden öğrencilere kayak eğitmenleri tarafından kayak eğitimi verildi. Çalışmaların her hafta Pazar günü devam edeceği öğrenildi.

FİZİKSEL VE SOSYAL GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLIYORUZ

Kayak Kulübü kurmalarındaki amacının; öğrencilerin ders dışı sosyal, kültürel, sportif çalışmalar yapabilmeleri sağlamak olduğunu belirten öğretmenler; “Kayak yapmak dengeyi geliştirir, kişiye çeviklik kazandırır. Kemikleri güçlendirir. Vücudun bütün kaslarını çalıştırır. Kendine güven hissini geliştirir. Mental gelişim ve sosyalleşme sağlar. Bizler de öğrencilerimizin daha fazla etkinliklere katılmalarını sağlayarak fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak istiyoruz. Bu çalışmalardan öğrencilerin büyük keyif aldıklarını heyecan ve zevk duyduklarını belirttiler” ifadelerini kullandılar.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2400 kez okundu.
Eğitim - 2:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  YAŞ DÜZENLEMESİ GELİYOR !
  Ekonomik reformlar içinde yer alan 18 yaş altı gençlerin Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) girmesine imkan tanıyan düzenleme Meclis’e gönderildi.
 • 02
  YENİ HAYVAN PAZARI KURBAN BAYRAMINA YETİŞECEK !
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, yapımı süren yeni hayvan pazarı alanında çalışmaların aktif bir şekilde devam ettiğini belirterek Kurban Bayramına sürecin tamamlanacağını ifade etti.
 • 03
  Dev şirket işçi alacak !
  Dünyanın en büyük elektronik ticaret parekendecisi Amazon, 75 bin kişiye daha iş verileceğini ve koronavirüs aşı belgesi gösterenlere 100 dolar ikramiye verileceğini duyurdu.
 • 04
  WhatsApp’ta son 1 gün !
  Sosyal medya uygulaması WhatsApp’ın yeni gizlilik politikası için uzattığı süre yarın doluyor. Son 1 gün kala kullanıcılar, karara ilişkin görüşlerini dile getirdi.
 • 05
  ALTINDAKİ YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR !
  Bayram tatili nedeniyle yurtiçi piyasaların kapalı olduğu günde dolar/TL’de ise yükseliş eğilimi devam ediyor. Altın kritik sınır olan 499 TL’ye geldi.