18° Açık
 • EURO
 • DOLAR

DOĞA KOLEJİ KAYAK KULÜBÜ ULUDAĞ’DA

Doğa Koleji Kayak Kulübü öğrencileri, Beden Eğitim Öğretmenleri Ömer Yıldız ve Rengül Kapdan eşliğinde Uludağ’da çalışmalarına başladılar. Öğretmenleri ile birlikte Pazar günü Uludağ Kayak kampına giden öğrencilere kayak eğitmenleri tarafından kayak eğitimi verildi. Çalışmaların her hafta Pazar günü devam edeceği öğrenildi. FİZİKSEL VE SOSYAL GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLIYORUZ Kayak Kulübü kurmalarındaki amacının; öğrencilerin ders dışı sosyal, […]
Eğitim - Aralık 31, 2014 2:30 pm A A

Doğa Koleji Kayak Kulübü öğrencileri, Beden Eğitim Öğretmenleri Ömer Yıldız ve Rengül Kapdan eşliğinde Uludağ’da çalışmalarına başladılar.

Öğretmenleri ile birlikte Pazar günü Uludağ Kayak kampına giden öğrencilere kayak eğitmenleri tarafından kayak eğitimi verildi. Çalışmaların her hafta Pazar günü devam edeceği öğrenildi.

FİZİKSEL VE SOSYAL GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLIYORUZ

Kayak Kulübü kurmalarındaki amacının; öğrencilerin ders dışı sosyal, kültürel, sportif çalışmalar yapabilmeleri sağlamak olduğunu belirten öğretmenler; “Kayak yapmak dengeyi geliştirir, kişiye çeviklik kazandırır. Kemikleri güçlendirir. Vücudun bütün kaslarını çalıştırır. Kendine güven hissini geliştirir. Mental gelişim ve sosyalleşme sağlar. Bizler de öğrencilerimizin daha fazla etkinliklere katılmalarını sağlayarak fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak istiyoruz. Bu çalışmalardan öğrencilerin büyük keyif aldıklarını heyecan ve zevk duyduklarını belirttiler” ifadelerini kullandılar.


Bu haber 1780 kez okundu.
Eğitim - 2:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Büyük zam yolda !
  Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 28 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 25 kuruş zam gelmesi bekleniyor.
 • 02
  Fiyatlar düşürülmeli !
  Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında ücretlerin bir önceki yıla göre yüzde 20’den fazla artış gösterdiğini belirtti.
 • 03
  Deprem haberleri peşpeşe geldi !
  Muş’un Korkut ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Malatya’da meydana gelen bir diğer depremin büyüklüğü ise 4,1.
 • 04
  Acı haber şehidimiz var !
  Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yürütülen Pençe Kaplan Harekatı bölgesinde şehit düşen uzman çavuş Gökhan Kılınç’ın şehadet haberi memleketi Mersin’de ailesine ulaştı.
 • 05
  Meteroloji’den flaş uyarı !
  Hafta sonu için tatil planı yapanlar dikkat . Meteroloji’den kritik uyarı geldi.