23° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

DOĞA KOLEJİ KAYAK KULÜBÜ ULUDAĞ’DA

Doğa Koleji Kayak Kulübü öğrencileri, Beden Eğitim Öğretmenleri Ömer Yıldız ve Rengül Kapdan eşliğinde Uludağ’da çalışmalarına başladılar. Öğretmenleri ile birlikte Pazar günü Uludağ Kayak kampına giden öğrencilere kayak eğitmenleri tarafından kayak eğitimi verildi. Çalışmaların her hafta Pazar günü devam edeceği öğrenildi. FİZİKSEL VE SOSYAL GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLIYORUZ Kayak Kulübü kurmalarındaki amacının; öğrencilerin ders dışı sosyal, […]
Eğitim - Aralık 31, 2014 2:30 pm A A

Doğa Koleji Kayak Kulübü öğrencileri, Beden Eğitim Öğretmenleri Ömer Yıldız ve Rengül Kapdan eşliğinde Uludağ’da çalışmalarına başladılar.

Öğretmenleri ile birlikte Pazar günü Uludağ Kayak kampına giden öğrencilere kayak eğitmenleri tarafından kayak eğitimi verildi. Çalışmaların her hafta Pazar günü devam edeceği öğrenildi.

FİZİKSEL VE SOSYAL GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLIYORUZ

Kayak Kulübü kurmalarındaki amacının; öğrencilerin ders dışı sosyal, kültürel, sportif çalışmalar yapabilmeleri sağlamak olduğunu belirten öğretmenler; “Kayak yapmak dengeyi geliştirir, kişiye çeviklik kazandırır. Kemikleri güçlendirir. Vücudun bütün kaslarını çalıştırır. Kendine güven hissini geliştirir. Mental gelişim ve sosyalleşme sağlar. Bizler de öğrencilerimizin daha fazla etkinliklere katılmalarını sağlayarak fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak istiyoruz. Bu çalışmalardan öğrencilerin büyük keyif aldıklarını heyecan ve zevk duyduklarını belirttiler” ifadelerini kullandılar.


Bu haber 1420 kez okundu.
Eğitim - 2:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama