seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Dolarda ve altında zarar edenler ne yapmalı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kabine Toplantısı’nın ardından yaptığı açıklama sonrası dolar resmen çakıldı. Elinde dolar olanlar döviz bürolarına koştu. Peki düşüş sürer mi? Uzmanlar ne diyor ?
EKONOMİ - Aralık 23, 2021 8:50 am A A

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kabine Toplantısı’nın ardından yaptığı açıklama sonrası dolar resmen çakıldı. Peki elinde dolar olanlar ne yapmalı? Yükseliş sürer mi? Şimdi herkesin en çok merak ettiği soru bu.

Yüksek kurlardan dolar alanlar için uzmanlar ,  yolun çok başındayız. Dolar düşüş trendine girdi. 13.45 iyi bir yerdi o da kırıldı. 11.90 o kırılmamış. Aradan bir yerden bugün alayım mı satayım mı derseniz teknik analiz yardımcı olamıyor. 11.90’da dengelenebilir. 11.08’e kadar düşüşler devam eder mi bilinmiyor . Sat a dönmüş sistem yukarıya döner imkanı yok. Olması gereken yer 9.60’tı. Şimdi olması gereken yer belki 11 belki de 11.90. Çok fazla belirsizlik yarattı. Belirsizlik olunca dolar kuru yükseliyor. Kolay kolay dengeye oturmaz.

Bundan sonra dolar çıkmaz mı? Sorusuna uzmanlar 14.58’in üzerine çıkıyorsa yükseliş trendine girmiştir yorumunu yapıyor. Olmuyorsa kısa vadede yükseliş beklemeyin. Ben aldım zararlı mı bozacağım diyor insanlar siz biliyorsunuz o zaman. Mevduat sistemine girip deneyebilirsiniz. Dolar çıksın diye bekliyorsanız bunun yorumunu yapmak için çok erken.

Peki altın için durum nasıl ? Uzmanlar gram altın ve gram gümüş için de dolardaki tahminlerinin geçerli olduğunu ifade ediyor.  Uzmanlar altını uzun vadeli tutacaksınız ve en kötü zarar etmeden aldığınız rakamlara altından çıkış yapabilirsiniz diyor.

resim yükle

Bu haber 560 kez okundu.
EKONOMİ - 8:50 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ